Conceive Plus sada PRO ŽENU – Women 60 cps., lubrikační gel 8x4MG

Kód: 917
Akce
Neohodnoceno
1 148 Kč –9 %
conceive plus pro zeny 1
1 148 Kč –9 % 1 049 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
30.10.2020

Sada Conceive Plus pro ženy obsahuje vitamíny pro ženy Conceive Plus Women´s Fertility Support, které obsahují spoustu důležitých vitamínů a minerálů. Součástí sady je také lubrikační gel Conceive Plus v aplikátorech pro snadné použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada s vitamíny pro  ženy a lubrikačním gelem

 

Sada obsahuje:

 1. Conceive plus Fertility Women´s -  vitamíny pro ženy, 60 kapslí
 2. Conceive plus Lubrikační gel v aplikátorech 8x4 mg

LEGISLATIVA Rádi bychom Vám sdělili všechny účinky bylinek, avšak NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 ze dne 16.května 2012, platné od 14.12 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení, nám neumožňuje uvádět všechny účinky našich potravinových doplňků ani vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin. Bližší informace o účincích použitých bylin najdete v herbáři bylin.


Dávkování a způsob užití

Vitamíny pro ženy Conceive Plus - doplněk stravy

*DDD - Doporučené denní dávkování/RVH - Referenční výživová hodnota denního příjmu u dospělých

 • Užívejte 2 kapsle denně s jídlem, zapijte dostatečným množstvím vody.
 • Kapsle polykejte, nekousejte.
 • Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Vitamíny jsou vhodné pro těhotné a kojící ženy. Vhodné pro osoby s bezlepkovou dietou a vegetariány.

Jaké účinky mají vitamíny v Conceive Plus?

* povolené účinky dle platné legislativy

 • Přispívá k tvorbě hormonů štítné žlázy a k normální činnosti štítné žlázy – Jód – 140 mcg – (lze tvrdit při dávce 22,5 mcg jódu)
 • Napomáhá k normální plodnosti a reprodukci, udržuje normální hladinu testosteronu v krvi,  podílí se na procesu dělení buněk – Zinek – 15 mg –  (lze tvrdit při dávce 1,5 mg zinku)
 • Podílí se na procesu dělení buněk, přispívá k normálnímu stavu kostí, zubů, činnosti svalů – Hořčík – 60 mg – (lze tvrdit při dávce 45 mg hořčíku)
 • Napomáhá ke správné funkci imunitního systému, přispívá k normální činnosti svalů, zubů a kostí, podílí se na procesu dělení buněk, podporuje vstřebávání vápníku a kostí – Vitamín D – 15 mcg – (lze tvrdit při dávce 0,75 mcg vitamínu D)
 • Podílí se na procesu dělení buněk, podporuje funkci imunitního systému, snižuje únavu a vyčerpání, napomáhá ke správné funkci psychické činnosti a nervové soustavy – Vitamín B12 – 12,5 mg – (lze tvrdit při dávce 0,15 mcg vitamínu B12)
 • Podporuje normální stav sliznic, snižuje míru únavu a vyčerpání, pomáhá ke správné činnosti nervové soustavy a optimálnímu stavu červených krvinek, chrání buňky před volnými radikály – Vitamín B2 (Riboflavin) – 7 mg – (lze tvrdit při dávce 0,24 mg vitamínu B2) 

Více informací naleznete v detailu produktu ZDE.

Conceive Plus lubrikační gel v aplikátorech

Lubrikační gel conceive Plus používejte především v době ovulace respektive po celou dobu plodných dnů (3-6 dní)

 • Sejměte vrchní část aplikátoru
 • Vsuňte aplikátor do pochvy a gel vymačkejte, aplikátor použijte před nebo během pohlavního styku
 • Aplikátor je určen vždy jen na 1 použití. Po aplikaci neuchovávejte zbylý gel pro další použití.
 • Gel je vhodný pro každodenní použití.

Více informací a návod k použití naleznete v detailu produktu ZDE.


Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku.Tyto vitamíny jsou potravinovým doplňkem stravy, neslouží jako náhrada pestré stravy. Nejsou určeny dětem.

V případě že užíváte nějaké léky nebo trpíte alergií na některou z obsažených látek, zeptejte se svého lékaře. Uchovávejte v uzavřené nádobě na tmavém a suchém místě. Uchovávejte tento produkt mimo dosah dětí. 

Pokud u vás dojde při použití vaginálního gelu Sasmar k podráždění, přestaňte jej používat a zeptejte se své lékařky nebo svého lékaře. Uchovávejte mimo dosah dětí. Sasmar lubrikační gel nepoužívejte, pokud jste před krátkou dobou absolvovala gynekologický zákrok nebo jste měla akutní vaginální infekci. Prázdný aplikátor po použití zlikvidujte s domácím odpadem.