NosiFol Forte DuoActive sáčky 30x4 g

Kód: DS04
Tip
Značka: Axonia
779 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Vitamíny NosiFol Forte DuoActive byly speciálně vyvinuty pro páry, které plánují miminko. Obsahují Selen působící příznivě na tvorbu spermií a napomáhající k ochraně buněk před oxidativním stresem. Kyselinu listovou, která pozitivně ovlivňuje růst zárodečných tkání během těhotenství a syntézu aminokyselin. Užívejte vitamíny NosiFol Forte DuoActive spolu s partnerem, ženám doporučujeme pokračovat i v těhotenství. Balení obsahuje 30 sáčků po 4 g.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nosifol Forte Duo Active - doplněk stravy

Vitamíny NosiFol Forte DuoActive byly speciálně vyvinuty pro páry, které plánují miminko. Obsahují Zinek podporující plodnost. Kyselinu listovou, která se podílí na procesu dělení buněk, čímž přispívá k správnému vývoji embrya. Vitamín E, který zlepšuje kvalitu pohlavních buněk.

Víte, kdy máte vaše plodné dny? Zjistěte snadno pomocí ADIEL digitálního bazálního teploměru. Zjistila jste, že jste těhotná? Vyzkoušejte těhotenský test z krve ADEXUS, který vám zobrazí výsledek již do 10 minut. Těhotenství dokáže detekovat již 8. den po početí.


 LEGISLATIVA Rádi bychom Vám sdělili všechny účinky bylinek, avšak NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 ze dne 16. května 2012, platné od 14.12. 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení, nám neumožňuje uvádět všechny účinky našich potravinových doplňků ani vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin. 


Jaké účinky mají vitamíny v Nosifolu FORTE?

* povolené účinky dle platné legislativy

Vitamíny NosiFol Forte DuoActive byly speciálně vyvinuty pro páry, které plánují miminko. Obsahují kombinaci látek, které příznivě ovlivňují hormonální rovnováhu organismu, usnadňují přirozené oplodnění a přispívají ke zdravému vývoji plodu. Účinně podporují plodnost a udržují normální hladiny testosteronu* a homocysteinu*.

 • Inositol
 • Zinek podporuje plodnost a přispívá ke správné syntéze DNA, což je klíčové pro správný růst plodu. Podílí se na procesu dělení buněk a udržení hladiny testosteronu v krvi. Testosteron je důležitý pro správnou funkčnost spermií a pro celkové libido a sexuální aktivitu u mužů.
 • Selen a Vitamín C přispívají k ochraně buněk před oxidačním stresem.
 • Selen působí příznivě na tvorbu spermií, napomáhá k ochraně buněk před oxidativním stresem.
 • Kyselina listová se rovněž podílí na procesu dělení buněk, čímž přispívá k správnému vývoji embrya. Pozitivně ovlivňuje růst zárodečných tkání během těhotenství a syntézu aminokyselin. Podporuje normální metabolismus homocysteinu, který je zásadní pro splynutí vajíčka a spermie. Neprobíhá-li metabolismus homocysteinu správně, může docházet k narušování enzymů vajíčka a spermie homocysteinem, což nedovolí jejich splynutí.
 • Quatrefolic® přirozená forma folátu je vhodná pro osoby, které mají z důvodu špatné genetiky nižší schopnost aktivace kyseliny listové na její biologicky účinnou formu.
 • Vitamín B6, B12 podobně jako kyselina listová přispívají k normálnímu metabolismu homocysteinu a k normální syntéze aminokyselin.
 • Vitamín D se podílí na procesu dělení buněk.
 • Vitamín E je účinný antioxidant, který zlepšuje kvalitu pohlavních buněk.

*Homocystein je aminokyselina, která se normálně vyskytuje v lidském organizmu. Je důležité, aby žena, která plánuje otěhotnět či už těhotná je, měla její hladinu ve správné hodnotě. Příliš vysoká hladina homocysteinu v krvi se nazývá hyperhomocysteinémie. V těhotenství se za normálních okolností hladina homocysteinu v krvi těhotné samovolně snižuje až k nulovým hodnotám.*Testosteron je steroidní hormon (androgen) tvořený ve varlatech. Jeho produkce je stimulována a kontrolována luteinizačním hormonem (LH), který je produkován hypofýzou. U mužů v dospělosti reguluje sexuální aktivitu a tvorbu svalové hmoty. Testosteron je také produkován nadledvinami, jak u mužů, tak u žen, a v malém množství vaječníky (u žen). Testosteron je u žen přeměňován na hlavní ženský pohlavní hormon estradiol.


Dávkování a způsob užití

Složení: Obsah 1 sáčku 4g

Inositol (myo-inositol 2 g, d-chiro-inositolu 50 mg), Quatrefolic® 200 μg, Kyselina listová 200 μg, Zinek 7,5 mg, Vitamín E 6 mg, Vitamín B6 1,05 mg, Vitamin B12 1,875 μg, Selen 27 μg, Vitamin D3 (cholekalciferol) 5 μg, Vitamín C 40 mg.

Neobsahuje lepek ani laktózu.

Dávkování

*DDD - Doporučené denní dávkování/RVH - Referenční výživová hodnota denního příjmu u dospělých

 • Užívejte 1-2 sáčky denně po dobu nejméně 3 měsíců.
 • Sáček rozpusťte ve vodě nebo jiné tekutině a vypijte, nejlépe před jídlem.
 • Po otěhotnění doporučujeme užívat 1 sáček denně po celou dobu těhotenství
 • Nepřekračujte doporučené denní dávkování

Upozornění

Nosifol forte je potravinovým doplňkem stravy, není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte na suchém místě, mimo dosah dětí. Není vhodný pro děti. Nepoužívejte v případě alergie nebo podezření na alergii na jakoukoliv složku výrobku.

Důležité informace

Balení: 30 sáčků po 4g. Celé balení 120g

Skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte zavřené na suchém místě, chraňte před zdroji světla a tepla při teplotě do 30 °C.

Spotřebujte do: Spotřebujte do data uvedeno na obalu. Minimální trvanlivost: Datum trvanlivosti je uvedena na obalu.

Dodavatel: AXONIA, a.s. www.axonia.cz 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny pro ženy
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnost: 0.184 kg
Dle Problému: Impotence, Nekvalitní spermie, Hormonální nerovnováha, Neovuluji, Ženské problémy, Klimakterium
Použití: Afrodiziakum, Hormonální regulace, Impotence, Klimakterium, Mužská neplodnost, Neplodnost, Spermiogram, Sexuální aktivita, Menstruace, Ovulace, Ženské problémy, Vaječníky, Cévní soustava
Určeno: Muži, Ženy
? FAQ-1: Co způsobuje nedostatek kyseliny listové?
? FAQ-2: Čím je jiný nosifol?
? FAQ-3: Mám genovou mutaci MTHFR, je pro mne vhodný Nosifol?
? FAQ-4: Proč se doporučuje kyselina listová i když jím zeleninu?
? FAQ-5: Co se stane když si vezmu větší dávku kyseliny listové?
? FAQ-6: Co je to kyselina listová?
? FAQ-7: Co je to Folát?
? FAQ-8: S čím můžu kombinovat Nosifol?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: