Yarilo Man – vitamíny a folát pro muže, 50 sáčků

Kód: 869
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Axonia
599 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
30.10.2020

Doplněk stravy Yarilo man vitamíny pro muže zvyšují šanci na početí. Každý sáček obsahuje inositol, který je přirozenou součástí ejakulátu. Yarilo Man má 100 % folát v aktivní formě. Od obyčejné kyseliny listové je tento folát v organizmu okamžitě účinný. Balení obsahuje několik složek podporující mužskou plodnost. Zinek, který má prokazatelné účinky na plodnost a reprodukci nebo Selen podporující normální tvorbu spermií a spolu s vitaminy C a E přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. Obsah sáčku stačí rozpustit v ústech a polknout. Není potřeba zapíjet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Yarilo Man – vitamíny a folát pro muže -  doplněk stravy

Yarilo man vitamíny pro muže zvyšuje šanci na početí. Každý sáček obsahuje inositol, který je přirozenou součástí ejakulátu. Yarilo Man má 100 % folát v aktivní formě. Od obyčejné kyseliny listové je tento folát v organizmu okamžitě účinný.

Jedná se o sestavu vitamínů a minerálů, které byly speciálně navrženy pro potřeby mužů. YARILO man vitamíny a folát pro muže obsahuje důležité složky jako je L-Karnitin, L-Arginin,selen,zinek, vitamín E, které přispívají k normálnímu buněčnému dělení. Zinek zase chrání buňky před volnými radikály a přispívá k normální plodnosti a reprodukci. Vitamín E je silným antioxidantem.


LEGISLATIVA Rádi bychom sdělili všechny účinky bylinek, avšak NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 ze dne 16.května 2012, platné od 14.12 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení, nám neumožňuje uvádět všechny účinky našich potravinových doplňků ani vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin. Bližší informace o účincích použitých bylin najdete v herbáři bylin.


Jaké účinky mají vitamíny v Yarilo man?

* povolené účinky dle platné legislativy

 • L-karnitin - 40 mg - je biologicky aktivní forma aminokyseliny karnitinu. Karnitiny se přirozeně koncentrují v nadvarleti, spermiích a seminální tekutině.
 • L-arginin - 40 mg - je aminokyselina, která je hojnou součástí protaminů – proteinů vyskytujících se především ve spermiích.
 • Vitamín E – 12 mg - Chrání buňky před volnými radikály – je silným antioxidantem (lze tvrdit při dávce 1,5 mg vitamínu E)
 • Vitamín C – 60 mg - Udržuje normální funkce imunitního sytému během fyzické aktivity i po ní, podporuje tvorbu kolagenu pro správnou funkci krevních cév, chrupavek, zubů a chrání buňky před oxidativním stresem ( volnými radikály) –  (lze tvrdit  při dávce 9 mg vitamínu C)
 • Vitamín D3 - 4 µg 
 • Zinek – 10 mg - Přispívá k normální plodnosti a reprodukci, napomáhá k normálním rozpoznávacím funkcím, udržuje normální hladinu testosteronu v krvi, účinně se podílí na procesu dělení buněk. Podporuje udržení normální hladiny testosteronu v krvi a přispívá k normální plodnosti a reprodukci. (lze tvridt při dávce 1,5 mg zinku)
 •  Selen podporuje normální tvorbu spermií a spolu s vitaminy C a E přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem.
 • Myo-inositol - 1000 mg 
 • Folát Quatrefolic® - 200 µg

Dávkování a způsob užití
*DDD - Doporučené denní dávkování/RVH - Referenční výživová hodnota denního příjmu u dospělých

Dávkování

 •  Užívejte 1 sáček denně. Začněte užívat ideálně alespoň 3 měsíce před plánovaným pohlavním stykem za účelem oplodnění nebo odběrem spermatu za účelem oplodnění.
 • Obsah sáčku nasypte do úst, nechejte rozpustit a polkněte. Není potřeba zapíjet!
 • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Složení

Myo-inositol; fruktóza; přírodní aroma; vitamín C (kyselina L-askorbová); L-karnitin; L-arginin; citrát zinečnatý; protispékavá látka: oxid křemičitý; vitamín E (DL-α-tokoferyl-acetát); selen (L-seleno-methionin); vitamín D3 (cholekalciferol); aktívní folát – Quatrefolic® (glukosaminová sůl kyseliny (6S) -5-methyltetrahydrolistové)


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí mladších tří let. Výrobek je určen pro dospělé muže. Neužívejte, pokud je obal poškozený.  Neužívejte v případě alergie nebo podezření na alergii na nějakou složku výrobku.

Důležité informace

YARILO man 50 sáčků je zaregistrovány na Ministerstvu zemědělství jako potravinový doplněk.

Skladování: Uchovávejte na chladném a suchém místě chráněném před zdroji tepla.

Minimální trvanlivost do: Datum uvedeno na obalu, spotřebujte do: Datum uvedeného na obalu

Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měsíc/rok).

Yarilo® je registrovaná ochranná známka AXONIA, a.s.

Výrobce/distributor : AXONIA, a.s. Česká republika

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Použití: Impotence, Spermiogram, Fyzický a psychický stav