Využijte akci testování plodnosti s -15% slevou

Kontrola plodných dnů ženy

Kód: 782
1 297 Kč –2 %
Kontrola plodných dnů ženy
1 297 Kč –2 % 1 259 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Obsahuje ovulační test Donna, gel Conceive Plus 75 ml, 5x těhotenské testy See Now. Tyto produkty jsou nezbytné, pokud chcete najít správnou chvíli pro otěhotnění. Pomocí ovulačního testeru pro opakované použití Donna zjistíte, kdy se blíží ovulace. Během těchto plodných dní použijete s partnerem lubrikační gel na podporu početí Conceive Plus, který upravuje pH tak, aby bylo usnadněno oplodnění. Nakonec si pomocí těhotenských hCG testů z moči zjistíte, zdali jste těhotná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kontrola plodných dnů ženy

Sada obsahuje ovulační mikroskop DONNA pro zjištění plodných dnů ze slin, jednorázové těhotenstké testy s vysokou citlivostí (10 mIU/ml) a Conceive plus lubrikační gel se specifickým složením na podporu početí.

Vyzkoušejte také lubrikační gel Conceive plus 8x4 mg v aplikátorech pro snadnější užití. Nejpříhodnější doba na použití lubrikačního gelu je doba plodných dnů. Víte, kdy jsou vaše plodné dny? Hlídejte si své plodné dny s ovulačními testy Midstream 3 ks nebo pomocí bazální teploty, kterou změříte s digitálním bazálním teploměrem ADIEL.

Sada obsahuje:

  1. Fertilcontrol Light DONNA ovulační test
  2. Lubrikační gel pro podporu početí Conceive Plus, 75 ml
  3. Těhotenské hCG testy, 5 ks
 
 

 Jak produkty ze sady správně používat?

  • Pomocí ovulačního testeru Donna provádějte testování vždy ve stejnou hodinu. Výsledky si zapisujte do ovulačního kalendáře, pro ověření vašich plodných dnů použijte naši ovulační kalkulačku. Pro srovnání výsledků předchozích dnů lze výsledek z testu vyfotit mobilním telefonem.
  • Pokud po skončení vašeho plodného období nepřišla menstruace, otestujte se jednorázovým SeeNow hCG testem s citlivostí 10 mIU/ml.

Ovulační test DONNA - zdravotnický prostředek 

Ovulační tester Donna je malý ruční mikroskop, který vám pomůže pomocí slin zjistit, zda jste v plodném období svého menstruačního cyklu. Ovulační období u ženy trvá asi 3 dny, 6 dní se považuje za období možného otěhotnění.

Před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci.

Více informací a návod k použití naleznete v detailu produktu ZDE.

Conceive plus lubrikační gel -  zdravotnický prostředek 

  • Naneste přiměřené množství gelu před nebo během pohlavního styku.
  • Používejte v době okolo ovulace, tím zvýšíte pravděpodobnost početí. Rovněž možno použít kdykoliv během pohlavního styku, možno používat i několikrát denně.
  • Vhodný i pro každodenní použití.

Před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci. 

Více informací a návod k použití naleznete v detailu produktu ZDE.

Těhotenský test SeeNow - zdravotnický prostředek

Těhotenský test hCG obsahuje protilátky, které specificky reagují na hormon choriogonadotropin (hCG).Tento test je obzvláště vhodný i pro zjištění opravdu raného těhotenství. Tyto testy dokáží odhalit těhotenství při pouhých 10 mIU/ml hCG přítomných v moči (všimněte si, že čím je číslo nižší, tím vyšší je citlivost testu).

Před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci.

Více informací a návod k použití naleznete v detailu produktu ZDE.


Upozornění

Těhotenský test chraňte před vlhkostí, nevystavujte zdrojům tepla a přímému slunečnímu záření. Nesmí zmrznout! Sáček otvírejte teprve těsně před použitím testu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte do datu spotřeby a pokud je obal viditelně poškozený.

Ovulační test DONNA není určen pro děti. Uchovávejte mimo dosah dětí. Tester skladujte v suchu, nevystavujte mrazu.

Nepoužívejte Conceive plus lubrikační gel, pokud se objeví příznaky podráždění, nebo pokud jste krátce po gynekologickém výkonu. Není určeno dětem. Nepoužívejte do datu spotřeby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výhodné sady pro ženy
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnost: 0.15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: