Fertilcontrol Light DONNA ovulační test - ovulační mikroskop pro opakované používání

Kód: OT01
579 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Opakovatelný Donna ovulační test  je určen pro každodenní zjištění ovulace ze slin. Test je malý, diskrétní a padne do ruky, díky možnosti opakovaného použití navíc ušetříte za jednorázové testy. Fertilcontrol light DONNA ovulační test je zdravotnickým prostředkem, před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fertilcontrol Light DONNA - ovulační test

Donna ovulační test je certifikovaný, patentovaný a velice přesný ovulační tester. Je také velmi ekonomický, protože testy můžete provádět neomezeně po dobu 2 let, a to i několikrát denně. Baterie pohánějící světlo (tester se vždy rozsvěcuje při testování) totiž vydrží plné 2 roky, zatímco u podobných testů je většinou potřeba baterie průběžně vyměňovat. Díky 68násobnému zvětšení (na trhu je běžné jen 50násobné) přesně vidíte, zda nastala ovulace.

Hlídejte si své plodné navíc s ovulační kalkulačkou. Výsledky ovulačních testů vám nevycházejí? Slyšeli jste termín anovulace? Připravili jsme pro vás zajímavý článek na téma ANOVULACE: Je možné s ní otěhotnět?

Ovulační test DONNA a otěhotnění

Ovulační tester Donna je malý ruční mikroskop, který vám pomůže pomocí slin zjistit, zda jste v plodném období svého menstruačního cyklu. Ovulační období u ženy trvá asi 3 dny, 6 dní se považuje za období možného otěhotnění.

 • Můžete ho použít pro identifikaci plodných dnů pro otěhotnění, nebo naopak jako antikoncepční prostředek, který vám napoví, kdy se musíte chránit před početím.
 • Je vhodný jako antikoncepční pomocník pro ženy, které nemohou nebo nechtějí užívat hormonální antikoncepci.

Návod k použití

 1. Otevřete jako rtěnku, vyndejte černý mini-mikroskop z ochranného obalu.

  182853_146217248772025_2019007_n-179x300

 2. Mini-mikroskopické sklíčko je chráněno plastovou fólií. Před použitím sejměte ochrannou folii na spodní straně černého mikroskopu. Vyčistěte sklíčko měkkým, vlhkým hadříkem před každým nanesením slin.
 3. Nasliňte prst (přiměřené množství slin), bez bublin, vložte na mini-mikroskopické sklíčko.
 4. Vložte zpět mini-mikroskop do ochranného obalu, postavte tester tak, aby sliny nestekly (spínačem nahoru).
 5. Čekejte alespoň 10 minut na výsledek. Sliny musí být usušeny. Přesný čas usušení slin závisí na vlhkosti a teplotě.
 6. Stiskněte světlo ukazováčkem na spodní straně testeru. Držte tlačítko dolů, zatímco vy se díváte optikou na mini-mikroskop.
 7. Otočte a zaostřete mikroskop, až budete mít jasnou představu o krystalické struktuře slin vašeho vzorku. Pokud budete mít nějaký pohyb ve vzorku slin, znamená to, že sliny nebyly zcela usušené. Počkejte ještě několik minut.
 8. Po použití vyčistěte ochranné sklíčko a mikroskop tamponem namočeným v alkoholu.

Jak správně číst výsledky z ovulačního testu?

Obrázek č. 1: Neplodné období, vidíte nespojené tečky (Infertile period).

donna1

Obrázek č. 2: Asi 3 dni před začátkem ovulačního období, v tzv. mezidobí, můžete pozorovat krátké linky o síle vlasů. Je vidět několik krystalických struktur. Možnost početí před ovulačním období (Transition fertile period) se pohybuje mezi 20-30 %.

donna2

Obrázek č. 3: Vidíte strukturu jako oční řasy, vzájemně se překrývají. Ovulace je v začátku, nebo probíhá. Je to vaše plodné období – jsou vidět krystaly estrogenu, tzv. kapradinová struktura (Fertile period).

donna3


Upozornění

Není určeno pro děti. Uchovávejte mimo dosah dětí. Tester skladujte v suchu, nevystavujte mrazu.

Důležité informace

Diagnostický zdravotní prostředek je určený pro sebetestování in vitro ve shodě s nařízením č. 56/2015 Sb. O technických požadavcích na diagnostické zdravotnické prostředky in vitro
 
Balení: Bílá mikroskopická tyčinka
 
Doba použití: 2 roky od prvního použití, datu prvního použití vyplňte prosím níže do rámečku. Před a po použití dbejte na pokyny v příbalovém letáku
 
Vyrobeno v Aei 24 Ltda Avenida Decal
 

Informace pro lékárny

Tento výrobek si můžete objednat i ve své lékárně. Pokud lékárny nemají produkt skladem, lze vyžádat objednání. Ceny v lékárnách se mohou lišit od cen výrobků v e-shopu. Lékárny mohou tento produkt objednávat přes lékárenský velkoobchod Phoenix s.r.o.,  pod následujícími kódy.

APA kód: 4508926

PDK kód: 4508926

EAN kód: 8594189995087

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ovulační testy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.04 kg
Dle Problému: Neznám své plodné dny
Použití: Ovulace
Určeno: Ženy
? FAQ-1: K čemu je ovulační test Donna vhodná ?
? FAQ-2: Čím vyčistit mikroskop aby se nezkresloval budoucí výsledek ?
? FAQ-3: Jak test ze slin rozezná ovulaci?
? FAQ-4: Na mikroskopu se mi nezobrazil žádný výsledek, co mám dělat?
? FAQ-5: Kdy mám testovat?
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: