Libido pro muže 60 tobolek

Kód: 1172
Novinka
Neohodnoceno
248 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
1.12.2023

Doplněk stravy Libido pro muže 60 tobolek. Jedná se o bylinou směs, která slouží k podpoře zájmu o sexuální život a podporuje přirozenou tvorbu testosteronu u mužů. Produkt české výroby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Libido pro muže bylinná směs - doplněk stravy

Cesta za lepším intimním životem

Bylinný komplex slouží k podpoře zájmu o sexuální život. Jednotlivé byliny zlepšují prokrvení pánevní oblasti, pomáhají udržovat sexuální aktivitu a plodnost. Bylinná směs podporuje u mužů přirozenou tvorbu testosteronu.

Cesta za lepší duševní pohodou

Komplex bylin obnovuje vitalitu, celkovou pohodu a uvolňuje tělo od zvýšeného stresu. Použité byliny se používají při vyčerpanosti a únavě ke zlepšení fyzické i psychické výkonnosti.

K dalším důležitým vitamínům patří také selen a zinek. Selen působí na tvorbu spermií a podporuje správnou činnost štítné žlázy. Zinek přispívá k normální reprodukci a plodnosti, udržuje opotimální hladinu testosteronu v krvi. Oba vitamíny naleznate v aktivní formě v produktu Pharma Nord Bioaktivní Selen + Zinek forte 30 tbl.


LEGISLATIVA Rádi bychom Vám sdělili všechny účinky bylinek, avšak NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 ze dne 16.května 2012, platné od 14.12 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení, nám neumožňuje uvádět všechny účinky našich potravinových doplňků ani vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin.

Co podporují bylinky v doplňku stravy Libido pro muže ?

* povolené účinky dle platné legislativy

Kotvičník zemní - podporuje pohlavní orgány, hormonální aktivitu, správnou funkci reprodukčního systému  a močové soustavy. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy a dýchacího systému. Podporuje přirozenou obranyschopnost tj. celkový imunitní systém. Podporuje správnou funkci kardiovaskulárního systému (čištění a srážení krve), podporuje zdraví úst, dásní a pokožky.

Maca - podporuje rovnováhu hormonálního systému, je řazena mezi superpotraviny podporující plodnost a sexualitu, pozitivně působí na fyzické a duševní zdraví mužů a žen, podporuje vytrvalost a vitalitu, je přírodním zdrojem fytoestrogenu.

Guarana - přispívá  k fyzické a psychické vitalitě, podporuje imunitní systém.

Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba) - přispívá k duševní rovnováze, podporuje kognitivní funkce, je antioxidantem.

Žen-šen pravý - přispívá k normální funkci psychické činnosti, podporuje koncentraci, paměť a výkon. Přispívá ke správné funkci imunitního systému. Podporuje snížení míry únavy a vyčerpání. Pozitivně ovlivňuje duševní aktivitu ve stresu, vitalitu a fyzickou výkonnost. Jedná se o silný antioxidant.


Dávkování a způsob užití

Složení: Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) standardizovaný extrakt z plodu (saponiny 40 %), Maca (Lepidium meyenii) standardizovaný extrakt z kořene (10:1), Guarana (Paullinia cupana) standardizovaný extrakt ze semen (kofein 10 %), Kustovnice čínská (Lycium chinense) standardizovaný extrakt z plodu (polysacharidy 40 %), Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba) standardizovaný extrakt z listu (20:1), Ženšen (Panax ginseng) standardizovaný extrakt z kořene (ginsenosidy 25 %), mikrokrystalická celulóza (plnidlo), stearan hořečnatý (plnidlo), vegetariánská kapsle

1 tobolka Denní dávka (2-3 tobolky) %RHP ref. hodnota příjmu
Kotvičník zemní standard. extrakt 250 mg 500 - 750 mg není stanoveno
Maca stand. extrakt 60 mg 120 -  180 mg není stanoveno
Guarana stand. extrakt 50 mg 100 - 150 mg není stanoveno
Kustovnice čínská stand. extrakt 40 mg 80 -  120 mg není stanoveno
Jinan dvoulaločný 20 mg 40 -  60 mg není stanoveno
Žen-šen stand. extrakt 20 mg 40 - 60 mg není stanoveno

Dávkování

*DDD - Doporučené denní dávkování/RVH - Referenční výživová hodnota denního příjmu u dospělých

  • 2 -3 tobolky denně.
  • Balení na 20 - 30 dní dle vámi zvoleného dávkování
  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku

Upozornění

Bylinný extrakt Libido pro muže tobolky nejsou vhodné pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.  Jsou potravinovým doplňkem, neslouží jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Důležité informace

Balení: Plastová dóza s uzávěrem. Obsah 60 tobolek.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladujte na přímém slunci, nevystavujte mrazu.

Vyrobeno v České republice,  Výrobce: Biovitality, spol. s r.o.,