Má lehké špinění před periodou vliv na otěhotnění?

Dobrý den,
jaký podpůrný prostředek byste mi prosím doporučili na otěhotnění? S manželem se snažíme o druhé miminko 3/4 roku. První chlapeček byl napoprvé po stimulaci clostilbegytem, jelikož u mě nedocházelo k ovulaci a bylo podezření na pco. Po porodu jsem v pořádku, hormonální profil je OK., menstruaci mám pravidelnou. Avšak trápí mě špinění před menstruaci( 4-5 dní), doktoři tvrdí, ze to nevadí a nemá vliv na otěhotnění. Cvičila jsem dle Mojzsove asi 5 měsíců, 1,5 měsíce jsem brala Femigard, ale po tom bylo špinění ještě delší, proto jsem ho vysadila. Beru kyselinu listovou, manžel zobe vitaminy Selezink. Děkuji za odpověď V.S.

 

Vážená paní V.S.

Vzhledem k tomu, že jste potřebovala prostředky na podporu ovulace a teď navíc špiníte před menstruací, trpíte nejspíš nedostatečnou funkcí žlutého tělíska, tedy hormonální nerovnováhou. Pro hormonální regulaci bych vám vřele doporučila extrakt z drmku. 
Drmek je zároveň vhodné kombinovat s Gynexem, zvlášť pokud potřebujete větší hormonální stimul. Cvičte dál cviky Ludmily Mojžíšové a pokud by se ovulace a menstruace nesrovnala, znovu se ozvěte, společně něco vymyslíme.
Přeji pěkný den a držím palce.