Mám 47 let mohu ještě otěhotnět?

Dobrý den,
Je mi 47 let, manželovi 40 let a snažíme se o miminko cca 1/2 roku. Počítáme plodné dny, testovali jsme ovulaci pomocí FertilCare, který zůstával pokaždé něco mezi obrázkem 1a 2 a kapradinek jsme se nedočkali, používali jsme FERTILMAN a FERTILCARE , CONCEIVE PLUS a KOTVIČNÍK. Plodné období se objevilo díky testům IntiMed Quick test, ale ani pak nedošlo k těhotenství. Oba si moc miminko přejeme, já již mám 2 dospělé děti z prvního manželství a obě těhotenství proběhla v klidu a bez potíží.. Již jsme uvažovali i o možnosti darovaného vajíčka, ale nejraději bychom dosáhli miminka přirozenou cestou. Můžete nám ještě něco poradit nebo se máme smířit s tím, že to bez cizí pomoci nepůjde ?

 

Vážená paní Ž.D.

Předpokládám, že ovulaci jste testovali s pomocí FertilControl Light, ne FertilCare. Pokud se kapradinky nezobrazovaly, nebyl ve slinách přítomen hormon (LH) uvolňující se při ovulaci. S postupujícím věkem obecně hladina pohlavních hormonů klesá a i když se může menstruační cyklus zdát v pořádku, k dozrávání a uvolňování vajíčka nemusí docházet. Vřele doporučuji bylinku drmek. Drmek nyní nabízíme ve formě kapslí s přidaným vitamínem E. U partnera zachovejte kombinaci FertilMan a kotvičník a během pohlavního styku stále používejte lubrikační gel na podporu početí.
A já vám přeji aby se
 vytoužené otěhotnění konečně dostavilo.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení