Mám 47 let mohu ještě otěhotnět?

Dobrý den,
Je mi 47 let, manželovi 40 let a snažíme se o miminko cca 1/2 roku. Počítáme plodné dny, testovali jsme ovulaci pomocí FertilCare, který zůstával pokaždé něco mezi obrázkem 1a 2 a kapradinek jsme se nedočkali, používali jsme FERTILMAN a FERTILCARE , CONCEIVE PLUS a KOTVIČNÍK. Plodné období se objevilo díky testům IntiMed Quick test, ale ani pak nedošlo k těhotenství. Oba si moc miminko přejeme, já již mám 2 dospělé děti z prvního manželství a obě těhotenství proběhla v klidu a bez potíží.. Již jsme uvažovali i o možnosti darovaného vajíčka, ale nejraději bychom dosáhli miminka přirozenou cestou. Můžete nám ještě něco poradit nebo se máme smířit s tím, že to bez cizí pomoci nepůjde ?

Š.D. (13.1.2017)

Vážená paní Ž.D.

Předpokládám, že ovulaci jste testovali s pomocí FertilControl Light, ne FertilCare. Pokud se kapradinky nezobrazovaly, nebyl ve slinách přítomen hormon uvolňující se při ovulaci. S postupujícím věkem obecně hladina pohlavních hormonů klesá a i když se může menstruační cyklus zdát v pořádku, k dozrávání a uvolňování vajíčka nemusí docházet. Pro tyto případy vřele doporučuji drmek, který nyní nabízíme ve formě kapslí s koncentrátem z drmku a vitamínem E. Hormony bude třeba opravdu nabudit, proto bych se přiklonila ještě i ke kapkám Gynex, ideálně spolu s krémem Cytovital, produkty obsahují velkou spoustu účinných bylin na hormonální regulaci.
U partnera zachovejte kúru s FertilManem a kotvičníkem a během pohlavního styku stále používejte lubrikační gel na podporu početí.
A já vám přeji aby se to vytoužené otěhotnění konečně dostavilo.


Přihlaste se k odběru novinek, slevových akcí a slevových kupónů.