Trpím na cysty a mám akné

Dobrý den,
chtěla jsem prosím poradit ohledně tablet Femina natur a Macou horskou. Můj problém spočívá v tom, že přesto, že je mi 45 let, neustále se potýkám s problémy s pletí, jedná se konkrétně o akné. Z gynekologické stránky mám zase problém cysty na vaječníku. Četla jsem, že právě problémy s pletí můžou mít spojitost s cystama na vaječníku. Žádné hormonální tablety nemohu užívat a proto jsem uvažovala zda by mi nepomohl jeden z těchto přípravků.
Děkuji za odpověď.

Ž.K. (23.1.2017)

Vážená paní Ž.K.

Problémy s pletí i cysty často způsobuje hormonální nerovnováha. Tento problém můžete zkusit řešit právě Macou horskou, která v ženském těle podporuje harmonizaci hormonálních hladin a předchází tak řadě problémů, zároveň tělo vyživuje a posiluje vitalitu. Naopak Femina natur je zaměřená na posílení těla a právě na ženské problémy typu cysty, myomy apod.
Klidně bych se nebála kombinace Maca horská a tinktury z kontryhele, který pomáhá řešit ženské problémy a cysty (kontryhel je součástí kapslí femina natur, proto volím tuto tinkturu)0. Nebo pak ještě můžete macu doplnit čajem na vaječníky, i ten může mít vliv na tvorbu cyst a zdraví vaječníků.
Z našich zkušeností můžu říct, že u bylinek je dobré vyzkoušet různé kombinace a vytrvat.


Přihlaste se k odběru novinek, slevových akcí a slevových kupónů.