Využijte slevu -15% při nákupu nad 999Kč. Slevový kód: zenske15

Sada Midstream testů - těhotenský test 3ks + ovulační test 3ks

Kód: 824
Sleva
Neohodnoceno
Značka: Adiel
238 Kč –12 %
Sada Midstream testů
238 Kč –12 % 209 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
19.10.2021

Troj-balení těhotenských a ovulačních midstream testů pro sebetestování s přesností 99%. Vysoce komfortní a hygienické testování pomocí plastového jednorázového testeru ADIEL Midstream. Vysoce citlivé midstream testy spolehlivě určí těhotenství už krátce po oplodnění nebo snadno a rychle určí vaše plodné dny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada midstream testů

Výhodný balíček Adiel Midstrem testů pro rychlé a přesné testování v pohodlí vašeho domova. Zjistěte pomocí ovulačního testu midstream, kdy máte ovulaci a kdy je tak nejpříhodnější doba početí. Díky těhotenského testu midstream zjistěte své ranné těhotenství.

Zvyšte své šance na početí s lubrikačním gelem Fertilsafe Multipack, balení obsahuje aplikátory pro snadnější užití. Své plodné dny si můžete hlídat s ovulačním testem ze slin Fertilcontrol light DONNA pro každodenní a opakované použití.

Sada obsahuje:

  1. ADIEL Midstream těhotenský hcg test, 3 ks
  2. ADIEL Midstream ovulační test, 3 ks

Výhody midstream testů?

  • Měří s 99% přesností
  • Výsledek za 5 minut
  • Jednoduché použití
  • hygienické a komfortní testování
  • 3 kusy v balení

Adiel midstream Těhotenský  test -  zdravotnický prostředek

ADIEL Midstream jednorázový těhotenský test Vám spolehlivě ukáže,  zda jste těhotná a to s přesností na 99%. Těhotenský Midstream test je obzvláště vhodný i pro zjištění ranného těhotenství. Testování  pomocí těhotenského ADIEL Midstream testu můžete provádět i Vy sama, doma v soukromí. Midstream těhotenský test obsahuje látky, které reagují na přítomnost hormonu hCG v moči. Těhotenský midstream test obsahuje protilátky, které specificky reagují na hormon choriogonadotropin(hCG). Testování s ADIEL Midstream těhotenskými testy je velmi spolehlivé, komfortní a rychlé.

Před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci.

Více informací a návod k použití naleznete v detailu produktu ZDE.

Adiel Ovulační midstream test - zdravotnický prostředek

ADIEL Midstream jednorázový ovulační test Vám pomůže spolehlivě určit, kdy ovulujete a to s 99% přesností . Rychlé a přesné testování Vašich plodných dnů můžete provádět i Vy sama, právě pomocí ovulačního testu Midstream.Proč zvolit právě ADIEL Midstream? Díky Midstream ovulačnímu testeru zjistíte, zda ovulace u Vás opravdu nastala. Jeho hlavní výhodou je hygienické a komfortní použití pomocí plastového testeru. Ovulační test použijte a jednoduše uzavřete tester, který Vám do 5 minut ukáže výsledek testu. Doporučujeme troj-balení ovulačního testu, pro přesné a průběžné sledování Vaší ovulace.Proč sledovat ovulaci?  Ovulace je doba, kdy se zralé vajíčko uvolní do vejcovodu. To obvykle nastává zhruba 14 dní po prvním dni poslední menstruace. Záleží však na délce menstruačního cyklu každé ženy. Ženy, které chtějí otěhotnět, by měly mít pohlavní styk 1-2 dny před ovulací nebo v den ovulace. V tuto dobu může spermie oplodnit vajíčko. V době ovulace je žena plodná.

Před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci.

Více informací a návod k použití naleznete v detailu produktu ZDE.


Upozornění

Testy midstream jsou určeny pouze pro vnější použití, nepoužívejte vnitřně. Neotvírejte testy dříve, nežli si přečtete veškeré instrukce k použití.

Nenechávejte testy v chladné místnosti (mrazu). Nepoužívejte pokud je obal poškozen. Nepoužívejte testy po době exspirace.

Není určeno dětem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Trápí mě
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnost: 0.1 kg