Sada Midstream testů - těhotenský test 3ks + ovulační test 3ks

Kód: 824
Tip
Značka: Adiel
258 Kč –7 %
Sada Midstream testů
258 Kč –7 % 239 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Troj-balení těhotenských a ovulačních midstream testů pro sebetestování. Midstream testy snadno určí těhotenství už krátce po oplodnění a  rychle určí vaše plodné dny. ADIEL Midstream testy jsou zdravotnickými prostředky, před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci. ADIEL Midstream ovulační testy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada midstream testů

Výhodný balíček Adiel Midstrem testů pro rychlé a přesné testování v pohodlí vašeho domova. Zjistěte pomocí ovulačního testu midstream, kdy máte ovulaci a kdy je tak nejpříhodnější doba početí. Díky těhotenského testu midstream zjistěte své ranné těhotenství.

Zvyšte své šance na početí s lubrikačním gelem Fertilsafe Multipack, balení obsahuje aplikátory pro snadnější užití. Své plodné dny si můžete hlídat s ovulačním testem ze slin Fertilcontrol light DONNA pro každodenní a opakované použití.

Sada obsahuje:

  1. ADIEL Midstream těhotenský hcg test, 3 ks
  2. ADIEL Midstream ovulační LH test, 3 ks

ADIEL midstream Těhotenský  test -  zdravotnický prostředek

Midstream těhotenský HCG test měří přítomnost lidského hormonu (choriogonadotropinu)  v lidské moči. Slouží k zjištění včasného těhotenství. Po navázání embrya na děložní výstelku začíná placenta produkovat HCG. Již několik dní po oplodnění dochází ke zvýšení koncentrace hCG v krvi natolik, že toto zvýšení lze testem detekovat. HCG hormon je nezbytný pro zadržení žlutého tělíska v prvních 4 - 6 týdnech těhotenství a tedy i pro úspěšný průběh těhotenství. Jak těhotenství postupuje, moč obsahuje vyšší hladiny HCG. Koncentrace HCG u těhotných žen je obvykle 5,0 mIU / ml. V době poslední vynechané menstruace jsou hladiny HCG v moči asi 100 mIU / ml s vrcholem úrovně 100 000 až 200 000 mIU / ml.

Před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci.

Více informací a návod k použití naleznete v detailu produktu ZDE.

ADIEL Ovulační midstream test - zdravotnický prostředek

Ovulační test (Midstream) je jednorázový imunochromatografický test určený pro in vitro kvalitativní zjištění lidského luteinizačního hormonu (hLH) v moči k předpovědi doby ovulace pro profesionální i domácí použití. Doporučujeme vám použít ovulační test dvakrát denně ráno (ne z první ranní moči) a večer, abyste efektivněji a přesněji zachytila dobu ovulace. Nárůst LH obvykle nastává před ovulací, což znamená uvolnění vajíčka. Vajíčko může žít pouze 24 hodin nebo méně poté, co se uvolní, zatímco spermie ve vašem těle přežije i několik dní. Ovulační test vám tedy může pomoci předpovědět dva nejplodnější dny po detekovaném nárůstu LH. Pokud budete mít pohlavní styk v těchto dnech, zvýšíte tím své šance na otěhotnění.

Před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci.

Více informací a návod k použití naleznete v detailu produktu ZDE.


Upozornění

Testy midstream jsou určeny pouze pro vnější použití, nepoužívejte vnitřně. Neotvírejte testy dříve, nežli si přečtete veškeré instrukce k použití.

Nenechávejte testy v chladné místnosti (mrazu). Nepoužívejte pokud je obal poškozen. Nepoužívejte testy po době exspirace.

Není určeno dětem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Trápí mě
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnost: 0.1 kg
? FAQ-1: Jak funguje midstream těhotenský test?
? FAQ-2: Co mám dělat, když je můj test pozitivní (možné těhotenství)?
? FAQ-3: Co mám dělat, když je můj test negativní (nejste těhotná)?
? FAQ-4: Co zjišťuje ovulační test?
? FAQ-5: Jak citlivý je ADIEL ovulační test?
? FAQ-6: Nyní používám metodu bazální tělesné teploty (BBT). Nahrazuje tento test BBT?
? FAQ-7: Během těchto plodných dnů jsem obdržela pozitivní výsledek a měla jsem pohlavní styk. Neotěhotněla jsem. Co mám dělat?
? FAQ-8: Během těchto plodných dnů jsem měla pozitivní výsledek a měla jsem pohlavní styk. Myslím, že bych mohla být těhotná. Jak brzy to zjistím?
? FAQ-9: Jak zjistím kdy testovat ?
? FAQ-10: V jakou denní dobu bych měla test provést? Musím použít první ranní moč?
? FAQ-11: Ovlivní množství vypité tekutiny výsledek testu?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: