Bylinářství-kořenářství

Cena

99119
199119
18 položek celkem
caj zvyseni potence
od 119 Kč–10 %
od 119 Kč

Doplněk stravy čaj Zvýšení potence a plodnosti je určen jak pro ženy, tak i pro muže. Bylinná směs vybraných bylin zejména Mateřídouška a Saturejka přispívají k přirozené obranyschopnosti organismu. Společně s rozmarýnem jsou lidský organismus antioxidantem. Balení 100g odpovídá 1 měsíci užívání.

116/1X
caj vajecniky
od 119 Kč–10 %
od 119 Kč

Doplněk stravy bylinný čaj Vaječníky je směs vybraných bylin například kontryhelu a hluchavky přispívající k menstruačnímu komfortu ženy, ulevují při premenstruačním syndromu. Maliník obecný zase ulevuje při přicházející menopauze. Určeno pro ženy.

122/1X
caj zvyseni plodnosti pro zeny nad 35 let
od 119 Kč

Doplněk stravy čaj pro ženy nad 35 let je speciální čajová směs pro ženy ve vyšším věku. Jednotlivé byliny například sporýš ulevuje při premenstruačním syndromu, napomáhá při přicházející nebo probíhající menopauzeMáta přispívá ke správné činnosti trávicích soustavy anapomáhá k relaxaci a lepšímu spánkuBylinná směs je určená pro ženy. 

 

164/1X
JUKL Čaj Podpora IVF 100 g
od 119 Kč–10 %
od 119 Kč

Doplněk stravy čaj Podpora IVF je určený k užívání před podstoupením IVF (umělého oplodnění, asistovaná reprodukce). Jedná se o bylinnou směs, jejímž obsahem je například řebříček obecný, který přispívá k menstruačnímu komfortu ženy, dále obsahuje několik bylin podporující přirozenou obranyschopnost organismu, jedná se zejména o Mátu peprnou nebo Mateřídoušku. Balení 100g odpovídá 1 měsíci užívání.

155/1X
jukl radnicka
od 119 Kč–10 %
od 119 Kč

Doplněk stravy Čaj dle báby Radnické je bylinná směs dle receptury známé léčitelky a bylinářky báby Kamenické (Radnické). Bylinná směs pozitivně podporuje spánek, má relaxační účinky, napomáhá správné funkci dýchacích cest, podporuje přirozenou obranyschopnost organismu -  je antioxidantem.

143/1X
caj drmek
od 99 Kč–12 %
od 99 Kč

Doplněk stravy JUKL sypaný bylinný čaj drmek 50g. Sypaný čaj ulevuje při premenstruačním syndromu a v menopauze (klimakteriu). Zároveň je to silný antioxidant a podporuje kognitivní funkce. Čaj z drmku obecného patří do fytoterapie.

173/1X
caj k oplodneni
od 119 Kč–10 %
od 119 Kč

Doplněk stravy bylinný čaj k Oplodnění 100g. Bylinná směs k oplodnění představuje směs vybraných bylin, které ulevují při (pre)menstruačním syndromu a přispívají k menstruačnímu komfortu žen. Vybrané byliny dále přispívají k duševní rovnováze, podporují psychický stav člověka a dobrý spánek. Bylinná směs určená pro ženy.

152/1X
caj kontryhel nat
od 99 Kč–12 %
od 99 Kč

Doplněk stravy čaj kontryhel (Alchemilla vulgaris) je v podobě sušené natě sbírané v době květenství byliny. Podporuje správný (před) menstruační komfort, působí na stav kloubů a svalů, napomáhá k osvěžení těla, udržuje normální trávení. Určeno pro ženy.

161/1X
caj kotvicnik nat
od 99 Kč–12 %
od 99 Kč

Doplněk stravy bylinný čaj z natě – Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) podporuje močové a pohlavní ústrojí, imunitu, přirozenou obranyschopnost, svaly a svalový tonus, hormonální aktivitu a pohlavní orgány. Určeno pro ženy i muže.

167/1X
jukl mojzisova
od 119 Kč–10 %
od 119 Kč

Doplněk stravy čaj Ludmily Mojžíšové sypaná směs. Jedná se o bylinnou směs dle stejnojmenné fyzioterapeutky Ludmily Mojžíšové. Heřmánek podporuje normální trávení, podporuje přirozenou obranyschopnost – posiluje imunitní systém, je antioxidantem. Řebříček přispívá k menstruačnímu komfortu ženy. Hluchavka posiluje předmenstruační a menstruační komfort ženy, podporuje vylučování vody z organismu. Určeno pro ženy.

128/1X
jukl maliník kopie
od 99 Kč

Doplněk stravy čaj Maliník (Rubus idaeus) známý díky svým plodům (malin) ve formě sušených listů maliníku. Podporuje správný (před) menstruační komfort, napomáhá při odvodňování těla a přispívá ke správnému trávení.

1046/1X
caj mimodelozni vystelky
od 119 Kč–10 %
od 119 Kč

Doplněk stravy čaj Mimoděložní výstelky je bylinná směs, která obsahuje Kontryhel zajišťující ženám menstruační komfort, ulevuje při premestruačním syndromu. Lékořice a Řebříček přispívají ke správnému fungování močové soustavy, jsou antioxidantem. Určeno pro ženy.

137/1X
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 18 položek celkem