-15% na celý sortiment při objednávce nad 799Kč s kódem: vikend / Upozornění: 27.-28.9 budou prodejna a e-shop zavřené. Děkujeme za pochopení. Team Otěhotnět

Aniball - pro snažší porod

Kód: 881
Novinka
8 hodnocení
1 390 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
29.9.2021

Přejete si porod bez obav a poranění? Oblíbená zdravotnická pomůcka Aniball snižuje rizika při porodu a pomáhá i po porodu k obnově svalstva pánevního dna. Aniball zvyšujete šanci na hladký porod bez poranění, díky cvičení se budete cítit více sebevědoměji a s pocitem připravenosti na porod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aniball – nejprodávanější pomůcka pro porod bez poranění a obav

Každá maminka může mít z blížícího se porodu obavy. Díky Aniballu si nacvičíte vědomé uvolňování pánevního dna v kontextu se správným dechem a zvýšíte šanci na hladký porod bez poranění. Každý sval funguje lépe, pokud je trénovaný a není to ani jinak se svaly pánevního dna.

Tvar balónku vychází z afrického porodnictví, kde se ženy připravují na porod se sušenými tykvemi druhu kalabasa, které jim pomáhají snižovat riziko natržení.

Aniball je 100% bezpečný a neobsahuje žádné škodlivé látky. Balonek je vyroben z nejkvalitnějšího lékařského silikonu a nemůže prasknout. Aniball nevyvolává předčasný porod a nezpůsobuje trvalé natažení svalstva. Účinnost pomůcky je potvrzena klinickou studií.


Výhody cvičení s Aniballem

Se cvičením s balónkem můžete začít od ukončeného 36. týdne těhotenství ( 15 minut denně).

  • Snížení rizika natržení či nástřihu hráze při porodu
  • Fyzická i psychická opora
  • Nácvik vypuzování miminka
  • 65% – 80% žen používající Aniball mělo porod bez natržení a nástřihu

Důležité informace

Zdravotnický prostředek Aniball byl vyvinutý v souladu se Směrnicí 93/42/EHS, NV 54/2015 Sb. a zákonem č. 268/2014 Sb. o zdravotnických prostředcích, ve znění pozdějších předpisů.

Jakýkoliv problém, na který při cvičení narazíte, konzultujte s gynekologem nebo porodní asistentkou.

Výrobce: RR Medical s.r.o. Jihlavská 7, 664 41 Troubsko, Česká republika

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pomůcky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.335 kg