Využijte akci testování plodnosti s -15% slevou

Balíček DONNA pro ženy s vitamíny s kyselinou listovou

Kód: 809
1 557 Kč –4 %
Podpora početí pro ženu
1 557 Kč –4 % 1 489 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Obsahuje vitamíny FertilCare s kyselinou listovou, ovulační tester Donna a gel Conceive Plus na podporu početí. Díky ovulačnímu testeru Donna zjistíte, kdy je nejvhodnější doba na početí. Nedílnou součástí  sady Plodné dny komplexní je lubrikační gel na podporu početí Conceive Plus, který upravuje pH vnitřního prostředí tak, aby bylo prostupnější pro vnikající spermie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balíček DONNA pro ženy s vitamíny s kyselinou listovou

Součástí balíčku je ovulační tester Donna, který funguje na bázi mikroskopu. Pomůže vám pomocí slin zjistit, zda jste v plodném období svého menstruačního cyklu. Ovulační období u ženy trvá asi 3 dny, 6 dní se považuje za období možného otěhotnění. Až si ověříte, kdy nastává ovulace, přichází na řadu lubrikační gel na podporu početí Conceive Plus. Ten je vyroben patentovanou metodou tak, aby vytvářel specifické pH prostředí pro optimální podmínky nutné k přežívání a migraci spermií. Spermie ve spojení s Conceive Plus prokazují významně zlepšenou životaschopnost ve srovnání se spermiemi pohybujícími se v prostředí ostatních lubrikačních gelů i v prostředí bez použití lubrikačních gelů.

Vyzkoušet můžete také lubrikační gel Fertilsafe Multipack s aplikátory pro snadnější užití. Nezapomínejte také na bylinné čaje, v naší nabídce naleznete známou bylinnou směs čaj dle Ludmily Mojžíšové nebo čajovou směs dle báby Radnické. Nyní v nálevových sáčcích. Pro muže můžete vybrat bylinný čaj Zvýšení potence 100g nebo porcovaný čaj Kotvičník.

Sada obsahuje:

 1. Fertilcontrol Light DONNA ovulační test
 2. Lubrikační gel pro podporu početí Conceive Plus 75 ml
 3. FertilCare vitamíny pro ženu s kyselinou listovou, 30 tablet

LEGISLATIVA Rádi bychom Vám sdělili všechny účinky bylinek, avšak NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 ze dne 16.května 2012, platné od 14.12 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení, nám neumožňuje uvádět všechny účinky našich potravinových doplňků ani vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin. 


Jak produkty ze sady správně používat?

 • Pomocí ovulačního testeru Donna provádějte testování vždy ve stejnou hodinu. Výsledky si zapisujte do ovulačního kalendáře, pro ověření vašich plodných dnů použijte naši ovulační kalkulačku.
 • V okamžiku, kdy dojde na vaše plodné období, začnětě s partnerem používat Conceive plus lubrikační gel, gel používejte před nebo během pohlavního styku.
 • Každý den užívejte 1 tabletu vitamínů Fertilcare, užívejte po jídle a zapijte dostatečným množstvím vody.

Ovulační test DONNA -  zdravotnický prostředek

Ovulační tester Donna je malý ruční mikroskop, který vám pomůže pomocí slin zjistit, zda jste v plodném období svého menstruačního cyklu. Ovulační období u ženy trvá asi 3 dny, 6 dní se považuje za období možného otěhotnění.

 • Můžete ho použít pro identifikaci plodných dnů pro otěhotnění, nebo naopak jako antikoncepční prostředek, který vám napoví, kdy se musíte chránit před početím.
 • Je vhodný jako antikoncepční pomocník pro ženy, které nemohou nebo nechtějí užívat hormonální antikoncepci.

Před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci.

Více informací a návod k použití naleznete v detailu produktu ZDE.

Conceive Plus lubrikační gel - zdravotnický prostředek

 • Naneste přiměřené množství gelu před nebo během pohlavního styku.
 • Používejte v době okolo ovulace, tím zvýšíte pravděpodobnost početí. Rovněž možno použít kdykoliv během pohlavního styku, možno používat i několikrát denně. Nepoužívejte po datu spotřeby.
 • Vhodný i pro každodenní použití.

Před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci.

Více informací a návod k použití naleznete v detailu produktu ZDE.

FertilCare vitamíny pro ženy s kyselinou listovou - doplněk stravy

Dávkování

*DDD - Doporučené denní dávkování/RVH - Referenční výživová hodnota denního příjmu u dospělých
 • Užívejte 1 kapsli denně po jídle, zapijte dostatečným množstvím vody
 • Kapsle polykejte, nekousejte. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
 • Vitamíny jsou vhodné pro těhotné.

Více informací naleznete v detailu produktu ZDE.


Upozornění

Ovulační test DONNA není určen pro děti. Uchovávejte mimo dosah dětí. Tester skladujte v suchu, nevystavujte mrazu.

Nepoužívejte gel v případě, že by se objevily příznaky podráždění, nebo jste krátce po gynekologickém zákroku. Není určeno dětem. Nepoužívejte do datu spotřeby.

Vitamíny nejsou určeny dětem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud užíváte antikoagulancia (ředíte krev) tyto vitamíny neužívejte, pouze na doporučení lékaře. Vitamíny Fertilcare jsou doplňkem stravy, nenahrazují pestrou stravu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výhodné sady
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnost: 0.19 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: