BABYSTART: ÚČINNÝ POMOCNÍK PŘI PLÁNOVANÉM RODIČOVSTVÍ

Je spousta možností, jak podpořit snahu o početí miminka. Jednou z cest je také značka Babystart.

Od okamžiku, kdy začneme přemýšlet nad založením rodiny, často hledáme možnosti, které nám pomohou se snadným početím a také nekomplikovaným průběhem celého těhotenství. Přejeme si, aby vše proběhlo tak, jak má a brzy jsme se dočkali přírůstku do rodiny, po kterém tak toužíme. Z toho důvodu pak hledáme vhodné pomocníky, které nám na každém kroku pomohou. Už od chvíle, kdy chceme vysledovat vhodné chvilky pro početí nebo také v momentě, kdy potřebujeme zajistit sobě i miminku, které nosíme pod srdcem, vše potřebné pro zdravě probíhající těhotenství. A právě k tomuto účelu je přímo navržená značka Babystart.
 
Babystart je značkou pro budoucí rodiče

Babystart je britskou značkou, která přináší řadu špičkových produktů, jež jsou speciálně vyrobené pro páry, které se snaží otěhotnět přirozenou cestou. Přáním značky je prostřednictvím několika odborně sestavených a zkombinovaných produktů podporovat páry na každém kroku na cestě za miminkem. Je proto ideálním společníkem u budoucích rodičů, kteří se potýkají s problémy s početím, ale také u párů, jež chtějí mít plánování rodiny po celou dobu pod kontrolou. 

V sortimentu značky Babystart naleznete:

  • Testovací sady pro domácí použití.
  • Vitamíny pro ženy i muže.
  • Lubrikační gely vhodné pro snadné početí.

Proč značce Babystart důvěřujeme?

Značka Babystart pracuje se stejnou myšlenkou, jako my, proto si už od počátku získala naší důvěru. Pomáhá budoucím rodičům a tvoří produkty, které jsou spolehlivé, vysoce kvalitní, účinné a jednoduché v používání. Obsahuje celou škálu produktů, které hezky navazují na náš sortiment. Jsou ve vzájemném souladu a společně pomáhají na cestě k miminku. Pro mnoho párů jsou často produkty Babystart tou první volbou ve chvíli, kdy se rozhodnou založit rodinu. Právě jejich přesnost, spolehlivost a především snadné používání v soukromí, klidu a pohodlí domova z nich činí unikátní pomocníky v cestě za miminkem. 

babystart

 
Jaké produkty vám značka Babystart umí nabídnout?


Testy plodnosti


V momentě, kdy zvažujete založení rodiny nebo se déle potýkáte s tím, že se početí miminka nedaří, není od věci zjistit, jaký je stav vaší plodnosti. Značka Babystart jako jedna z mála značek nabízí ženám i mužům komfortní a vysoce spolehlivé domácí testy plodnosti. Pokud tedy máte s partnerem obavy, že byste mohli patřit ke stále se zvyšujícímu procentu párů, jenž mají problémy s početím, můžete získat jistotu o své plodnosti díky domácímu testu plodnosti pro páry od značky Babystart. Otestovat svou plodnost můžete díky značce Babystart vy i váš partner, a to vše v uvolněném prostředí vašeho domova bez nutnosti navštívit specializované pracoviště, což bývá mnohdy velmi stresující zkušenost. Jejich nespornou výhodou je snadné použití, velmi rychlé a přesné výsledky. Testy plodnosti pro páry FERTILCHECK, FERTILCOUNT 2 je speciální sada na testování plodnosti párů, jenž obsahuje test ženské plodnosti FertilCheck, který zjišťuje přítomnost FSH pohlavního hormonu z moči a test mužské plodnosti FertilCount, jenž mužům pomáhá určit kvalitu spermatu. S testem snadno zjistíte, zda je vaše koncentrace spermií v normě, je vyšší či nižší. Oba testy jsou v sadě po dvou kusech, což vám umožní dvojitou kontrolu a ověření zjištěných výsledků – v obou případech s přesností na 99 %.


Ovulační testy


Pro bezproblémové a úspěšné početí miminka je samozřejmě důležité správné načasování. I když se většina párů zprvu snaží nechat vše na přírodě a šťastné náhodě, a užívá si to vzrušující očekávání “kdy se to povede”, je přirozené, že svou snahu po několika měsících marných pokusů zintenzivní. Zvláště pak ženy sledují své tělo o něco bedlivěji a snaží se načasovat početí miminka do ideální fáze cyklu. V takovém případě oceníte Babystart FertilTime ovulační test, jenž spolehlivě a s přesností určí dobu vaší ovulace. Snadným a rychlým testem z moči zjistíte, kdy je ideální příležitost k otěhotnění. Ovulační test Babystart sleduje hladinu luteinizačního hormonu, který způsobuje, že se vajíčko uvolňuje do vejcovodu, a právě v tomto okamžiku nastává nejpříhodnější doba pro početí.

 


Vitamíny pro ženy a pro muže


Těhotenství je pro ženské tělo velice náročný a složitý proces, proto je vhodné jej na takovou zátěž připravit, a to nejlépe několik týdnů před samotným početím. K tomu jsou určené speciální vitamíny, které jsou zdrojem mnoha prospěšných a potřebných látek. Pokud se ženě však otěhotnět nedaří, nebo chce-li své šance na graviditu zvětšit, může podpořit svou ženskou plodnost vybranými doplňky stravy. S tím pomohou například FertilCare vitamíny pro ženy s kyselinou listovou.


Lubrikační gely


Početí by neměla být pouze urputná snaha dosáhnout vytouženého cíle – miminka, ale především by se mělo jednat o důkaz lásky a vzájemného souznění partnerů. Aby byly pokusy o početí miminka úspěšné a hlavně příjemné pro oba partnery, vyvinula značka Babystart FertilSafe Plus lubrikační gel na podporu početí. Jedná se o speciálně vytvořený lubrikační gel, určený pro všechny páry, jenž se snaží otěhotnět. Unikátní receptura lubrikačního gelu Babystart věrně napodobuje přirozené prostředí, kterým spermie putují k vajíčku, čímž značně zvyšuje šanci na otěhotnění. Hydratační vlastnosti gelu zvyšují komfort během pohlavního styku a zpříjemňují tak prožitek společných chvil obou partnerů. 


Těhotenské testy


První, co každé ženě vyvstane na mysl, pokud se ji nedostaví pravidelná menstruace, je těhotenství. Jestliže se už delší dobu pokoušíte otěhotnět, jistě se při každém zpoždění cyklu chvějete zvědavostí a očekáváním. Pro takové případy je vhodné mít v koupelně zásobu domácích těhotenských testů. Jejich hlavní výhodou je snadné a komfortní použití, rychlý výsledek a vysoká přesnost. A přesně takové těhotenské testy dokáže značka Babystart s přehledem nabídnout.

 


ZDROJ:
Babystart