FERTILILY Kalíšek na podporu početí

Kód: 1141
1 199 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
31.5.2024

FERTILILY Kalíšek na podporu početí přispívá ke zvýšení šance na otěhotnění v pohodlí domova a nepřerušuje vaše intimní okamžiky s partnerem. Fertilily kalíšek zajišťuje efektivní transport více spermií k děložnímu čípku, což zvyšuje pravděpodobnost přirozeného početí. Po milování je snadno zaveden, čímž se minimalizuje riziko úniku spermií. Bylo klinicky prokázáno, že FERTILILY kalíšek zvyšuje párům šanci na otěhotnění o 48 %. Fertilily kalíšek je zdravotnickým prostředkem, před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FERTILILY Kalíšek na podporu početí od INDIÁNEK - zdravotnický prostředek

Fertilily kalíšek usnadňuje přenos většího množství spermií k děložnímu čípku, čímž se zvyšuje šance na úspěšné početí. S využitím kalíšku se zkracuje doba, po kterou jsou spermie v vagíně, kde nízká hodnota pH může negativně ovlivňovat jejich životaschopnost. Kalíšek může zůstat zasunutý až 1 hodinu, což prodlužuje dobu, po kterou musí každá jednotlivá spermie vplout do dělohy. Fertilily kalíšek udržuje spermie na místě i během močení nebo sprchování. Pokud močíte po pohlavním styku, snižujete riziko infekcí močových cest.

U párů, kteří se snaží o početí po dobu 12 měsíců nebo déle, byla zaznamenána až 180% zvýšená pravděpodobnost úspěšného početí. To činí z tohoto kalíšku důvěryhodnou alternativu k hormonální léčbě a jiným invazivním procedurám.

Oproti jiným pomůckám pro početí, které jsou určeny k jednorázovému použití, je možné FERTILILY kalíšek použít až během 6 cyklů.

Fertilily Kalíšek na podporu početí je plně přírodní, bezpečný a neobsahuje hormony. Tento kalíšek je vyroben z 100% lékařského silikonu a pochází ze Švýcarska. Jeho lehká a pohodlná konstrukce nezahrnuje hormony.

Koupí tohoto kalíšku přispějete neziskové společnosti Indiánky na osvětu hormonální nerovnováhy, pcos, endometryózy a neplodnosti.

Pro zvýšení šance na početí vyzkoušejte FERTILILY gel. Lubrikační gel je nejpříhodnější používat v době plodných dnů. Víte, kdy máte své plodné dny? Pohlídejte si vaše plodné dny s ovulačními testy SeeNow.


První použití kalíšku

Před prvním použitím je vhodné kalíšek vyvařit. Při dalším použití nejprve vyčistíme kalíšek pod teplou vodou. Malé otvory pod okrajem musí být totiž vždy čisté, aby se zabránilo podtlaku při jeho vyjímání. Jemně protáhneme každý otvor pod tekoucí vodou, abychom odstranili všechny nečistoty.

Způsob použití kalíšku FERTILILY

 Snímek obrazovky 2023-08-23 v 11.32.30

Kalíšek před prvním použitím vyvařte v čisté vodě, osušte a poté vložte do bavlněného sáčku, který je součástí balení. Kalíšek uchovávejte blízko postele, abyste nemusela po pohlavním styku vstávat.

Snímek obrazovky 2023-08-23 v 11.32.35

Milujte se (Obrázek A). Poté, co do vás partner vyvrcholí, si vezměte kalíšek, aniž byste vstala. Poté obraťte kalíšek naruby, aby vypadal jako deštník (Obrázek B). Poté podržte kalíšek tak, aby jeho nejdelší část (stopka) směřovala k nohám a vložte jeden prst do prostoru kloboučkové části kalíšku. (Obrázek C).

Snímek obrazovky 2023-08-23 v 11.32.37

Kalíšek poté jemně vsuňte dovnitř vaší pochvy (Obrázek D). Pokud máte potíže se vsunutím kalíšku, můžete ho přeložit, tím bude pro aplikaci menší. Tímto způsobem zatlačíte sperma směrem k děložnímu hrdlu. Až dosáhnete konce poševního kanálu, jemně zatlačte na stopku kalíšku, aby poskočil zpět do původního t varu, zatímco držíte kalíšek vsunutým prstem na místě (Obrázek E).

Jak zjistíte, že jste vše udělala správně? Pokud je kalíšek ve správném tvaru, svými prsty můžete nahmatat dvě menší prohlubně a naopak je neucítíte, pokud je kalíšek ve tvaru deštníku (vyzkoušejte si to několikrát držením kalíšku v ruce před použitím, pokud chcete). Kalíšek můžete ponechat na svém místě až 1 hodinu.

Opera Snímek_2023-08-23_113253_www.fertilily.cz

Umyjte si ruce mýdlem a vodou. V pohodlné pozici, buď ve stoje, nebo vsedě na záchodě, proveďte sérii jemných zatlačení směrem dolů pomocí vašich břišních svalů nebo svalů pánevního dna (jako když vyměšujete).

Vzhledem k tomu, že je vagína jenom asi 8-10 cm dlouhá, můžete si pomoci ukazováčkem a pomalu ho vsunout nahoru až stopku nahmatáte. (Obrázek G). 

Jemně, pomalu a vodorovně vytahujte stopku, až ucítíte dno kalíšku na okraji pochvy (buďte jemná, vy táhnete-li stopku příliš prudce, můžete si způsobit podráždění, nepohodlí a v neposlední řadě můžete stopku kalíšku přetrhnout). Postupně vytahujte kalíšek ven kousek po kousku, místo tahání za kuličku na stopce silou.

Pevně uchopte spodek kalíšku po stranách dvou prohlubní nebo prstem stáhněte jeden okraj kalíšku dolů, aby se uvolnilo těsnění a jemně ho vytáhněte ven z pochvy. Po vyjmutí jednoduše vyprázdněte obsah do záchodu. Poté kalíšek umyjte a uschovejte dle pokynů (Obrázek H).


Čištění

Pokud nemůžete kalíšek umýt přímo po vyjmutí (například při použití toalety se samostatným mycím zařízením), před vstupem do místnosti nebo kabinky si důkladně umyjte ruce, vyprázdněte obsah do toalety a  vlhkým hadříkem otřete kalíšek. Tekutina uvnitř kalíšku po jeho vyjmutí je většinou sperma s cervikálním hlenem, což je zcela normální.

Před dalším použitím si najděte vhodnou chvíli k vyčištění kalíšku podle pokynů. Při cestování vždy umyjte kalíšek pitnou vodou.

Na konci plodných dnů doporučujeme kalíšek umýt, vyvařit a usušit podle pokynů. 

Pro uchovávání je vhodný přiložený bavlněný sáček, nikoliv plastový, nebo vzduchotěsná nádoba.

FERTILILY kalíšek lze podle potřeby vařit 5-10 minut. Použijte otevřený hrnec a hodně vody. Nikdy nenechávejte varnou nádobu bez dozoru. V případě poškození se může šálek stát neúčinným a měl by být zlikvidován a vyměněn (například pokud se hrnec vyvaří nasucho a šálek spálí).

Kalíšek může časem přirozeně mírně zbarvit, ale to nijak nesnižuje jeho funkčnost. NEPOUŽÍVEJTE na kalíšek ocet, tea tree olej, vonné mýdlo, kastilské/mátové mýdlo, mýdlo na olejové bázi, líh, antibakteriální mýdlo, dezinfekční prostředek na ruce, předem navlhčené ubrousky, mýdlo na nádobí, peroxid vodíku, bělidlo ani jiné agresivní chemikálie. Ty mohou poškodit silikon a způsobit podráždění.


Složení

Kalíšek je vyroben ve Švýcarsku ze 100% lékařského silikonu. 


Upozornění

Uchovávejte v suchu. Uchovávejte mimo dosah slunečního záření. Mezi použitími skladujte v pokojové teplotě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Čtěte pečlivě příbalový leták.

Důležité informace

Balení: Silikonový kalíšek, bavlněný sáček, návod

Skladování: Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Spotřebujte do: viz. datum na obalu.

Distributor:  FERTILILY CZ, INDIÁNKY distribuce s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pomůcky
Hmotnost: 0.04 kg

Návod k použití

Návod k použití

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: