Využijte akci testování plodnosti s -15% slevou

FERTILILY Lubrikační gel na podporu početí 50ml

Kód: 1138
699 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024

FERTILILY Lubrikační gel na podporu početí s neutrálním pH vytváří pro spermie optimální prostředí. Klinické studie jednoznačně ukázaly, že ve srovnání se standardními lubrikanty (nebo dokonce slinami) neklade FERTILILY Gel žádnou bariéru spermiím, což umožňuje jejich přežít déle než 24 hodin po kontaktu s gelem. Užijte si maximální lubrikaci během intimních chvilek a zároveň podpořte možnost početí neinvazivním způsobem. Fertilily gel je zdravotnickým prostředkem, před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FERTILILY Lubrikační gel na podporu početí od INDIÁNEK - zdravotnický prostředek

Klinické výzkumy prokazují, že Fertilily gel, na rozdíl od běžných lubrikantů a dokonce i slin, nevytváří pro spermie žádnou bariéru, což umožňuje spermiím přežít déle než 24 hodin po kontaktu s gelem.

Fertilily gel pro podporu početí  má příznivé pH pro přežití spermií. Napodobuje vlastnosti plodného prostředí a obsahuje fruktózu, přírodní ovocný cukr, který dodává spermiím energii pro cestu k děložnímu čípku a vajíčku.

  • Podpora přirozeného početí
  • Vytváří vhodné prostředí pro spermie
  • Zaručená holandská kvalita

Koupí tohoto gelu přispějete neziskové společnosti Indiánky na osvětu hormonální nerovnováhy, pcos, endometryózy a neplodnosti.

Pro zvýšení šance na početí vyzkoušejte FERTILILY gel v kombinaci s kalíškem. Lubrikační gel je nejpříhodnější používat v době plodných dnů. Víte, kdy máte své plodné dny? Pohlídejte si vaše plodné dny s ovulačními testy SeeNow. Myslíte, že se vám zadařilo a jste těhotná? Zjistěte to s těhotenskými testy SeeNow 10 ks.


Způsob užívání gelu FERTILILY

Pokud se snažíte o miminko, používejte lubrikační gel především v době plodných dnů.

  • Před prvním použitím odstraňte víčko z tuby.
  • Před milováním naneste gel na vnější stranu pochvy nebo penis. Vytlačte malé množství produktu na prsty a/nebo dlaň a naneste na oblast genitálií. Množství přizpůsobte požadované lubrikaci.
  • Po každém použití tubu pevně uzavřete. Mezi jednotlivými použitími ji nenechávejte otevřenou.

Složení

Voda, fenethylalkohol, hyaluronát sodný, xanthanová guma, fluktóza, bikarbonát sodný, chlorid sodný, chlorid draselný, fosforečnan disodný, fosforečnan draselný, kyselina citrónová. 


Upozornění

Pokud by se objevily příznaky podráždění, přestaňte gel používat. Není určeno dětem. Nepoužívejte po datu spotřeby. Nepoužívejte, pokud je obal viditelně poškozen. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Důležité informace

Balení: Plastová tuba 50 ml, příbalový leták

Skladování: Skladujte na suchém místě při teplotě (2-30 °C). Uchovávejte mimo dosah dětí.

Spotřebujte do:  Spotřebujte do data spotřeby uvedeného na obalu

Distributor:  FERTILILY CZ, INDIÁNKY distribuce s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lubrikační gely
Hmotnost: 0.04 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: