Psychická nepohoda 30 tobolek

Kód: 1184
Novinka
Značka: BIOVITALITY
168 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Doplněk stravy Psychická nepohoda 30 tobolek je bylinný komplex pro duševní pohodu, ideální pomocník při nervovém vyčerpání, stresu a nervozitě. Vybrané byliny zlepšují duševní pohodu a paměť. Třezalka je například doporučována při emoční nerovnováze nebo při poruchách spánku. Maca je využívána při fyzické a psychické výkonnosti.  Jinan je zase důležitý pro normální funkci mozku a lékořice navozuje klid a duševní zdraví. Produkt české výroby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Psychická nepohoda 30 tobolek - doplněk stravy

Psychická nepohoda je bylinný komplex, který podporuje duševní i psychickou pohodu a zlepšuje paměť.

Jednotlivé byliny obsažené ve směsi jsou vhodné při nervozitě, například třezalka je doporučována při emoční nerovnováze, pro zlepšení nálady a při poruchách spánku. Maca příznivě působí při vyčerpanosti a únavě ke zlepšení fyzické i psychické výkonnosti. Jinan podporuje duševní rovnováhu a normální činnost mozku. Lékořice je vhodná pro duševní zdraví a navození klidu. Rhodiola a eleuterokok pro kognitivní a duševní výkonnost. Kozlík navozuje relaxaci při stresu.

Uvolnit stres lze dnes několika způsoby, kromě doplňků stravy můžete vyzkoušet DVD s cviky Ludmily Mojžíšové, formou lehké meditace uvolníte svou mysl, cvičením posílíte pánevní dno a zyvýšíte tím tak své šance na početí, více informací naleznete v našem článku CVIČENÍ NA PODPORU OTĚHOTNĚNÍ: KTERÁ SKUTEČNĚ POMÁHAJÍ?


LEGISLATIVA Rádi bychom Vám sdělili všechny účinky bylinek, avšak NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 ze dne 16.května 2012, platné od 14.12 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení, nám neumožňuje uvádět všechny účinky našich potravinových doplňků ani vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin.

Co podporují bylinky v doplňku stravy psychická nepohoda?

* povolené účinky dle platné legislativy

 Šišák bajkalský - podporuje normální stav kloubů a svalů.

Třezalka tečkovaná - podporuje duševní zdraví (emoční rovnováha), přispívá k pozitivní náladě, podporuje spánek a relaxaci. Napomáhá k normálnímu trávení, podporuje správnou funkci močových cest (ledviny), pozitivně působí na funkce kardiovaskulárního systému.

Maca peruánská -  podporuje rovnováhu hormonálního systému, je řazena mezi superpotraviny podporující plodnost a sexualitu, pozitivně působí na fyzické a duševní zdraví mužů a žen, podporuje vytrvalost a vitalitu, je přírodním zdrojem fytoestrogenu.

Lékořice lysá - podporuje správnou funkci trávení, přispívá k normální funkci metabolismu, podporuje duševní zdraví a nervový systé.

Rozchodnice růžová - podporuje kognitivní  a duševní výkonnost.

Kozlík lékařský - přispívá k nástupu spánku, napomáhá udržovat přirozený spánek, přispívá k duševní pohodě, napomáhá podporovat relaxaci.

Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba) - přispívá k duševní rovnováze, podporuje kognitivní funkce, je antioxidantem.


Dávkování a způsob užití

Složení: Šišák bajkalský (Scutellaria baicalensis) standardizovaný extrakt z kořene (baicalin 95 %), Třezalka tečkovaná (Hypericum Perforatum) standardizovaný extrakt nať (hypericiny 0,3 %), Maca (Lepidium meyenii) standardizovaný extrakt z kořene (10:1), Lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra) standardizovaný extrakt z kořene (glycyrhizová kyselina 20 %), Rozchodnice růžová (Rhodiola Rosea) standardizovaný extrakt z kořene (10:1), Kozlík lékařský (Valeriana officinalis) standardizovaný extrakt z kořene (Kyselina valerenová 0,8 %), Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba) standardizovaný extrakt z listu (20:1), Eleuterokok ostnitý (Eleutherococcus senticosus) standardizovaný extrakt z kořene (eleuterosidy 1 %), stearan hořečnatý (plnidlo), vegetariánská kapsle

Aktivní látky: 1 tobolka Denní dávka (1-2 tobolky) %RHP ref. hodnota příjmu
Šišák bajkalský stand. extrakt 100 mg 100 - 200 mg není stanoveno
Třezalka tečkovaná stand. extrakt 80 mg 80 - 160 mg není stanoveno
Maca stand. extrakt 50 mg 50 - 100 mg není stanoveno
Lékořice lysá stand. extrakt 40 mg 40 - 80 mg není stanoveno
Rozchodnice růžová stand. extrakt 40 mg 40 - 80 mg není stanoveno
Kozlík lékařský stand. extrakt 40 mg 40 - 80 mg není stanoveno
Jinan dvoulaločný stand. extrakt 30 mg 30 - 60 mg není stanoveno
Eleuterokok ostnitý stand. extrakt 20 mg 20 - 40 mg není stanoveno

Dávkování

*DDD - Doporučené denní dávkování/RVH - Referenční výživová hodnota denního příjmu u dospělých

  • 1-2 tobolky denně.
  • Balení na 15 - 30 dní dle vámi zvoleného dávkování
  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku

Upozornění

Doplněk stravy Psychická nepohoda není vhodný pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.  Je potravinovým doplňkem, neslouží jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Důležité informace

Balení: skleněná lahvička s uzávěrem.  Obsah 30 tobolek.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladujte na přímém slunci, nevystavujte mrazu.

Vyrobeno v České republice.

Výrobce: Green idea s.r.o.,

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy pro ženy
Hmotnost: 0.02 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: