Využijte slevu -15% při nákupu nad 999Kč. Slevový kód: zenske15

Sada těhotenských testů SeeNow

Kód: 827
Sleva
Neohodnoceno
Značka: Adiel
314 Kč –5 %
Sada těhotenských testů
314 Kč –5 % 299 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
19.10.2021

Obsahuje 5 ks ADIEL SEE NOW těhotenských testů (jednorázové) a 1 ks ADEXUS hCG krevního testu. Díky spolehlivému krevnímu testu můžete zjistit své těhotenství již od 8. dne od početí, a to se statisticky dokázanou přesností 99,9%. Spolehlivost tohoto produktu je ověřená gynekology.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada těhotenských testů SeeNow

 Balíček těhotenských testů obsahuje jednorázové, vysoce citlivé hCG těhotenské testy. S citlivostí 10 mIU/ml dokáží detekovat ranné těhotenství. Součástí sady je také krevní hCG test od značky Innova Pharma. Těhotenský test z krve dokáže odhalit hormon hCG již 8. - 9. den od početí. V této době je hormon v krvi v množství desítek až stovky jednotek. Hraniční hodnota hormonu hCG pro rozpoznání výsledků krevním testem je 10 mIU/mL.Ostatní těhotenské testy z moči dokáží hormon detekovat teprve od 3. týdne, kdy je hormon obsažen v množství tisíců jednotek.

Zjistila jste, že jste těhotná? Nezapomínejte na vitamíny. V naší nabídce naleznete vitamíny pro těhotné a kojící ženy. Bojíte se porodu? Máte strach z poranění během porodu? V naší nabídce naleznete těhotenskou pomůcku Aniball pro snažší porod.

Sada obsahuje:

 1. Innova Pharma ADEXUS hCG těhotenský krevní test
 2. ADIEL SeeNow těhotenský test hCG 5 ks

Jak proudkty ze sady správně používat?

Těhotenské testy SeeNow - zdravotnický prostředek

Zjistěte pohodlně a v soukromí, jestli jste těhotná. Vysoce citlivý těhotenský test spolehlivě určí těhotenství už krátce po oplodnění. Placenta začne brzy po oplodnění produkovat hormon choriogonadotropin (hCG) a jednorázový těhotenský test hCG zjistí přítomnost právě tohoto hormonu v moči.

Návod k použití

 • Testování provádějte nejlépe ráno, kdy je obsah hormonu hCG v moči nejvyšší.
 • Ponořte testovací proužek ve směru šipky do vzorku moči až po vyznačenou rysku.
 • Za 20 vteřin (ne dříve než za 15) proužek vytáhněte a položte na nesavý povrch.
 • Pozitivní výsledek se objeví do 1 minuty. Pro potvrzení negativního výsledku je třeba počkat 5 minut.
 • Po více než 10 minutách jsou výsledky neplatné.

Před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci.

Více informací a návod k použití naleznete v detailu produktu ZDE.

Krevní hCG těhotenský test -  zdravotnický prostředek

Test ADEXUS hCG je rychlý imunologický test používaný ke kvalitativní detekci lidského choriového gonadotropinu (hCG) v raném těhotenství.Tento těhotenský krevní test dokáže zobrazit výsledek těhotenství již během 10 minut po nanesení kapky krve a má 99% spolehlivost již při prvním testování.

Návod k použití

 1. Z krabičky vyjměte lancetu, odstraňte z ní ochranné víčko
 2. Prst, ze kterého budete odebírat vzorek krve, vydezinfikujte (popř. si alespoň umyjte ruce mýdlem), promasírujte prst směrem ke konečku prstu tak, aby byl dobře prokrvený. K odběru vzorku doporučujeme prsteníček nebo prostředníček.
 3. Přiložte bílý okraj lancety na koneček prstu. Nepoužívejte střed nebo špičku prstu, jelikož se jedná o nejcitlivější oblasti prstu.
 4. Volnou rukou držte daný prst a pevně lancetu zatlačte na testovací místo, poté ji uvolněte. Nebojte se vpichu, opravdu nebolí a je důležité, abyste se správně píchla.
 5. Jemně masírujte prst směrem k oblasti vpichu, abyste získali plnou velkou kapku krve.

Přenos kapky krve na ADEXUS hCG těhotenský test

 1. Přiložte část pro aplikaci vzorku k oblasti vpichu tak, aby se dotkla kapky krve. Test mějte přiložený k bodu vpichu po celou dobu nasávání krve na papírek.
 2. Nechte vzorek krve vystoupat testem až do úrovně naplnění. Pokud vzorek nedosáhl úrovně naplnění, masírujte prst, abyste získali více krve až do té doby, než dojde k nasátí do celé úrovně testu.
 3. Počkejte 10 minut a vyhOdnoťte výsledky v oblasti testovacího okénka v kontrolním místě C a testovacím místě T.

Před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci.

Více informací a návod k použití naleznete v detailu produktu ZDE.


Upozornění

Chraňte před testy vlhkostí, nevystavujte zdrojům tepla a přímému slunečnímu záření. Nesmí zmrznout!Sáček otvírejte teprve těsně před použitím testu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte testy po datu spotřeby nebo pokud je obal viditelně poškozený.

Krevní test je určen pro in vitro diagnostiku. Není určeno dětem. Prošlé testy zlikvidujte a dokončené použité testy jsou považovány za biologický nebezpečný odpad. Nepoužívejte test po vypršení exspirace. Test je určen pouze pro jedno použití. Nevystavujte mrazu, test může být vysokým mrazem znehodnocen.

Doplňkové parametry

Kategorie: Podpora plodnosti
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnost: 0.05 kg