Sleepgreen 90 tobolek

Kód: 1187
399 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Doplněk stravy Sleepgreen 90 tobolek. Jedná se o bylinnou kompozici, která je vhodná při problémech se spánkem. Přípravek není návykový lze ho užívat dlouhodobě stejně tak i nárazově. Produkt české výroby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sleepgreen 90 tobolek- doplněk stravy

Doplněk stravy Sleepgreen pomáhá tlumit projevy stresu, odstraňuje problémy s usínáním, zmírňuje poruchy spánku (hypericin). Přispívá ke snížení únavy a vyčerpaní, při pravidelném užívání podporuje fyzickou výkonnost, vitalitu a koncentraci.

Dopřejte svému tělu očistu zatímco spíte s detoxikačními náplastmi Biomagick 14 ks. Detoxikační náplasti působí na reflexní body na chodidlech a absorbují do sebe toxiny zatímco spíte. Přes den využijte bylinnou směs detoxikace + játra 60 tobolek, která pozitivně působí na normální činnost jaterní činnosti a pročištění těla.


LEGISLATIVA Rádi bychom Vám sdělili všechny účinky bylinek, avšak NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 ze dne 16.května 2012, platné od 14.12 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení, nám neumožňuje uvádět všechny účinky našich potravinových doplňků ani vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin.

Co podporují bylinky v doplňku stravy Sleepgreen ?

* povolené účinky dle platné legislativy

Kozlík lékařský - přispívá k nástupu spánku, napomáhá udržovat přirozený spánek, přispívá k duševní pohodě, napomáhá podporovat relaxaci.

Šišák bajkalský - podporuje normální stav kloubů a svalů.

Meduňka – pozitivně působí na hormonální rovnováhu, podporuje správné trávení a činnost oběhové soustavy, podporuje mentální zdraví (pozitivní nálada) – spánek, napomáhá správné funkci dýchacího systému.

Mučenka - podporuje spánek a relaxaci.

Chmel otáčivý - má uklidňující účinky, podporuje spánek a normální činnost nervové soustavy, přispívá k normální funkci trávení a optimální hladině cholesterolu v krvi, zajišťuje menopauzální komfort, je antioxidantem.

Třezalka tečkovaná - podporuje duševní zdraví (emoční rovnováha), přispívá k pozitivní náladě, podporuje spánek a relaxaci. Napomáhá k normálnímu trávení, podporuje správnou funkci močových cest (ledviny), pozitivně působí na funkce kardiovaskulárního systému.

Heřmánek – podporuje normální trávení, přispívá k normální funkci dýchacího systému, podporuje přirozenou obranyschopnost – posiluje imunitní systém, je antioxidantem.

Ashwagandha (indický ženšen) - podporuje duševní zdraví při zvýšeném stresu, podporuje spánek. přispívá ke správné funkci reprodukčního systému, dodává energii a vitalitu, je antioxidantem.

žen-šen pravý - přispívá k normální funkci psychické činnosti, podporuje koncentraci, paměť a výkon. Přispívá ke správné funkci imunitního systému. Podporuje snížení míry únavy a vyčerpání. Pozitivně ovlivňuje duševní aktivitu ve stresu, vitalitu a fyzickou výkonnost. Jedná se o silný antioxidant.

Levandule - přispívá k lepšímu spánku.


Dávkování a způsob užití

Složení: L-Tryptophan (esenciální aminokyselina), Kozlík lékařský (Valeriana officinalis) standardizovaný extrakt z kořene (kyselina valerenová 0,8 %), Šišák bajkalský (Scutellaria baicalensis) standardizovaný extrakt z kořene (baicalin 95 %), Meduňka lékařská (Melissa officinalis) standardizovaný extrakt z květu (5:1), Mučenka (Passiflora sp.) standardizovaný extrakt z květu (rozmarýnová kyselina 2 %), Chmel otáčivý (Humulus lupulus) standardizovaný extrakt z šištice (Flavony 5 %), Třezalka tečkovaná (Hypericum Perforatum) standardizovaný extrakt nať (hypericiny 0,3 %), hydroxid hořečnatý (magnesium hydroxide), Heřmánek pravý (Chamomilla recutita) standardizovaný extrakt z květu (10:1), Ashwagandha (Withania somnifera) standardizovaný extrakt z kořene (10:1, withanolidy 5 %), B-komplex, Ženšen (Panax ginseng) standardizovaný extrakt z kořene (ginsenosidy 25 %), Levandule lékařská (Lavandula officinalis) standardizovaný extrakt z květu (10:1), stearan hořečnatý (plnidlo), vegetariánská kapsle

Aktivní látky: 1 tobolka Denní dávka ( 2-3 tobolky) %RHP ref. hodnota příjmu
L-Tryptophan 91 mg 182 - 273 mg není stanoveno

Kozlík kořen stand. extrakt

64 mg

128 - 192 mg

není stanoveno
Šišák kořen stand. extrakt 45 mg 90 - 135 mg není stanoveno
Meduňka květ stand. extrakt
32 mg 64 - 96 mg není stanoveno
Mučenka květ stand. extrakt 32 mg 64 - 96 mg není stanoveno
Chmel šištice stand. extrakt 32 mg 64 - 96 mg není stanoveno
Třezalka nať stand. extrakt 32 mg 64 - 96 mg není stanoveno
Aquamin Hořčíkz toho hořčík 27 mg9,5 mg 54 - 81 mg19 - 28,5 mg 5 - 7,6% RHP
Heřmánek květ stand. extrakt 18 mg 36 - 54 mg není stanoveno
Ashwagandha kořen extrakt 14 mg 28 - 42 mg není stanoveno
B- komplex
11 mg 22 - 33 mg 63-94% RHP
Ženšen kořen stand. extrakt 5 mg 10 - 15 mg není stanoveno
Levandule květ stand. extrakt 5 mg 10 - 15 mg není stanoveno

Dávkování

*DDD - Doporučené denní dávkování/RVH - Referenční výživová hodnota denního příjmu u dospělých

  • 2 - 3 tobolky denně 30 minut před očekávaným nástupem účinku.
  • Balení na 30 - 45 dní dle vámi zvoleného dávkování.
  • Přípravek není návykový lze ho užívat pravidelně a dlouhodobě stejně tak ho lze užívat i nárazově.
  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Upozornění

Doplněk stravy Sleepgreen není vhodný pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.  Je potravinovým doplňkem, neslouží jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Neužívejte, pokud vám přípravek vyvolal psychický diskomfort. Neužívejte, pokud jste alergičtí na některou složku přípravku.

Důležité informace

Balení: Skleněná dóza s plastovým uzávěrem. Obsah 90 tobolek.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladujte na přímém slunci, nevystavujte mrazu.

Vyrobeno v České republice,  Výrobce: Green Idea spol. s.r.o.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: