Využijte akci testování plodnosti s -15% slevou

Yarilo 400 THF - aktivní forma kyseliny listové, 30 tablet

Kód: 1144
199 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Jedna tabletka Yarilo® 400 THF obsahuje 400 µg plně biologicky aktivního folátu kyseliny listové nejnovější generace. Oproti běžné kyselině listové působí okamžitě a nepotřebuje metabolizaci enzymem MTHFR. Kyselina listová je klíčová pro správný růst zárodečných tkání během těhotenství a podporuje správný proces buněčného dělení. Foláty hrají nezastupitelnou roli při přípravě na těhotenství a během všech fází těhotenství. Doporučuje se, aby všechny ženy udržovaly vysokou hladinu folátu minimálně jeden měsíc před plánovaným početím a tuto hladinu udržovaly během prvních tří měsíců těhotenství. Vegan. Bez laktózy. bez cukrů. Doplněk stravy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Yarilo 400 THF aktivní forma kyseliny listové - doplněk stravy

Folát má významnou roli v normální syntéze aminokyselin, podporuje buněčné dělení a zajišťuje normální funkci imunitního systému. Kromě toho přispívá k normální krvetvorbě a regulaci hladiny homocysteinu. Taktéž podporuje duševní pohodu a snižuje míru únavy a vyčerpání.

U těhotných žen je doplňkový příjem kyseliny listové důležitý pro zvýšení folátové hladiny. Nízká hladina folátu u těhotných žen zvyšuje riziko vývoje vad neurální trubice u plodu. Pro dosažení příznivých účinků se doporučuje denní příjem 400 μg folátu nejméně jeden měsíc před plánovaným početím a po dobu tří měsíců po početí. Folát také podporuje růst tkání uvnitř embrya během těhotenství. Cílovou skupinou jsou ženy v reprodukčním věku.

Přečtěte si článek: Proč je kyselina listová důležitá pro správný vývoj miminkaHledáte vhodné vitamíny pro vašeho partnera ? Vyzkoušejte vitamínový komplex Yarilo man v sáčcích. Zvyšte své šance na početí s novinkou značky AXONIA lubrikačním gelem Yarilo motility gel v aplikátorech.


LEGISLATIVA Rádi bychom Vám sdělili všechny účinky bylinek, avšak NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 ze dne 16.května 2012, platné od 14.12 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení, nám neumožňuje uvádět všechny účinky našich potravinových doplňků ani vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin. 


Jaké účinky má Yarilo Kyselina listová?

Quatrefolic® je přirozená forma folátu, která je vhodná pro osoby, které mají z důvodu špatné genetiky nižší schopnost aktivace kyseliny listové na její biologicky účinnou formu.

Kyselina listová se rovněž podílí na procesu dělení buněk, čímž přispívá k správnému vývoji embrya. Pozitivně ovlivňuje růst zárodečných tkání během těhotenství a syntézu aminokyselin. Podporuje normální metabolismus homocysteinu, který je zásadní pro splynutí vajíčka a spermie. Neprobíhá-li metabolismus homocysteinu správně, může docházet k narušování enzymů vajíčka a spermie homocysteinem, což nedovolí jejich splynutí.


Příprava a plánování těhotenství

Foláty hrají klíčovou roli při přípravě na těhotenství a v průběhu celého těhotenství. Je doporučeno, aby všechny ženy udržovaly vysokou hladinu folátu minimálně jeden měsíc před předpokládaným početím a tuto hladinu udržovaly během prvních tří měsíců těhotenství.

Těhotenství

Správné "nasycení" těla má klíčový význam, neboť foláty jsou zodpovědné za správný vývoj nervového systému plodu. Nedostatek folátu může zvýšit riziko výskytu vrozených vad, jako jsou defekty neurální trubice, rozštěp rtu, patra a Downův syndrom u dítěte.

I. trimestr - uzavření neurální trubice nastává již 28. den těhotenství. Tato krátká doba od oplodnění zdůrazňuje důležitost snadno vstřebatelných forem folátu.

II. a III. trimestr - poptávka po folátu roste spolu s intenzivním růstem tkání u vyvíjejícího se plodu a u matčiny placenty.


Dávkování a způsob užití

Složení: Obsah 1 tablety 400µg

Objemová činidla: mikrokrystalická celulóza, fosforečnan vápenatý; leštící látky: hydroxypropylmethylcelulóza, uhličitan vápenatý, mikrokrystalická celulóza, mastné kyseliny; protispékavé látky: oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin; aktivní folát Quatrefolic® (glukosaminová sůl kyseliny (6S)-5-methyltetrahydrolistové). BEZ LAKTÓZY, BEZ CUKRŮ, VEGAN

Dávkování

*DDD - Doporučené denní dávkování/RVH - Referenční výživová hodnota denního příjmu u dospělých

  • Užívejte 1 tabletu denně.

V období plánování těhotenství, v těhotenství a během kojení:
•  Nejméně jeden měsíc před plánovaným otěhotněním a dále po celou dobu prvního trimestru těhotenství užívejte 1-2 tablety denně.
• V 2. a 3. trimestru těhotenství a během kojení užívejte 1 tabletu denně.


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti nebo nekompatibility s kteroukoliv složkou výrobku. Uchovávejte na chladném a suchém místě chráněném před zdroji tepla. Neužívejte, pokud je obal poškozený. Neužívejte po uplynutí doby použitelnosti. Doba použitelnosti se vztahuje na správně skladovaný výrobek v neotevřeném obalu.

Důležité informace

Balení: 30 potahovaných tablet v blistru

Skladování: Skladujte na chladném suchém místě (relativní vlhkost do 50 %), při pokojové teplotě (12- 25 ° C). Neskladujte na vlhkých místech, jako jsou kuchyně nebo koupelny. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neskladujte výrobek v blízkosti nebezpečných látek, jako je čpavek, benzín, aceton nebo hořlavé látky, které se snadno odpařují.

Spotřebujte do: Spotřebujte do data uvedeno na obalu. Minimální trvanlivost: Datum trvanlivosti je uvedena na obalu.

Quatrefolic® je registrovaná ochranná známka Gnosis.
Yarilo® je registrovaná ochranná známka AXONIA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kyselina listová
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: