Využijte akci testování plodnosti s -15% slevou

Balíček vzrušující chvíle

Kód: 1218
Novinka
Značka: Adiel
1 283 Kč –4 %
vzrusujici chvile produktovka
1 283 Kč –4 % 1 229 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Oživte váš vztah a přineste do ložnice nový vzrušující rozměr s naším Balíčkem vzrušující chvíle. Tento jedinečný balíček je navržen pro posílení libida mužů i žen, plodnosti a sexuality pomocí Macy peruánské a zvýraznění intenzity s intimním gelem Volupta pro dosažení nezapomenutelných orgasmů. Nechte se unést vášní a přineste do svého vztahu novou úroveň intimity.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balíček vzrušující chvíle - pro intenzivnější pocity vášně

Doplněk stravy Maca Pure 100% pochází přímo z Peru. Kořen této rostliny má pozitivní vliv na hormonální systém jak u mužů, tak u žen, podporuje plodnost, vitalitu a vytrvalost. Je přirozeným zdrojem fytoestrogenů. Obohaťte svůj životní styl touto přírodní podporou.

Libido pro muže ve formě 60 tobolek obsahuje unikátní bylinnou směs, která podporuje zájem o sexuální život a přirozenou tvorbu testosteronu u mužů. Doplněk stravy je vyroben v České republice.

Doplněk stravy Libido pro ženy je sestavený z jemné bylinné směsi, aktivně přispívá k podpoře sexuální touhy a celkovému zájmu o sexuální život. Jeho účinky napomáhají udržovat sexuální aktivitu a plodnost. Obsažené byliny systematicky zvyšují pravděpodobnost dosažení orgasmu u žen tím, že podporují prokrvení pánevní oblasti. Tento jedinečný bylinný komplex je navržen tak, aby ženám pomohl získat sebedůvěru spojenou s pocitem sexuální přitažlivosti.

Pravidelným užíváním intimního gelu Volupta+ zvýšíte krevní oběh, posílíte intimní svaly a zvýšíte citlivost, přinášející intenzivnější orgasmus. Obsahuje Mentol pro silnější účinek argininu a stimuluje nervová zakončení, podporujíc ještě větší rozkoš. Kyselina mléčná udržuje zdravou mikroflóru a přirozené pH pro optimální intimní pohodu.

Sada obsahuje:

1. 2x Maca 100% PURE 90 kapslí

2. Libido pro muže 30 tobolek

3. Libido pro ženy 30 tobolek

4. Volupta+ pro ženy 2x5g


 LEGISLATIVA Rádi bychom Vám sdělili všechny účinky bylinek, avšak NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 ze dne 16. května 2012, platné od 14.12. 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení, nám neumožňuje uvádět všechny účinky našich potravinových doplňků ani vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin. 


Jaké účinky má maca peruánská?

* povolené účinky dle platné legislativy

 • podporuje rovnováhu hormonálního systému
 • je řazena mezi superpotraviny podporující plodnost a sexualitu
 • pozitivně působí na fyzické a duševní zdraví mužů a žen 
 • podporuje vytrvalost a vitalitu
 • je přírodním zdrojem fytoestrogenu

Dávkování a způsob užití

Složení: Obsah 1 celulózové kapsle (400mg)
 • 392 mg (98%) 100% namletý prášek maca horská (Lepidium Meyenii)
 • 8 mg (2%) stearan hořečnatý

Dávkování

*DDD - Doporučené denní dávkování/RVH - Referenční výživová hodnota denního příjmu u dospělých

 • Užívejte 4 kapsle denně – 2 ráno a 2 odpoledne
 • Užívejte ideálně před jídlem, zapijte dostatečným množstvím vody
 • neužívejte večer, mírně stimuluje
 • Nepřekračujte tuto doporučenou denní dávku

Upozornění

Maca není vhodná pro děti, pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Maca je potravinovým doplňkem, neslouží jako náhrada pestré stravy.
Přípravky nedoporučujeme kombinovat s hormonálními léky a antibiotiky. Lze je užívat společně s vitamíny, tinkturou nebo čajem. Pokud užíváte jakékoliv léky, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem na kombinaci s bylinnými přípravky.

Co podporují bylinky v doplňku stravy Libido pro muže ?

* povolené účinky dle platné legislativy

Kotvičník zemní - podporuje pohlavní orgány, hormonální aktivitu, správnou funkci reprodukčního systému  a močové soustavy. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy a dýchacího systému. Podporuje přirozenou obranyschopnost tj. celkový imunitní systém. Podporuje správnou funkci kardiovaskulárního systému (čištění a srážení krve), podporuje zdraví úst, dásní a pokožky.

Maca - podporuje rovnováhu hormonálního systému, je řazena mezi superpotraviny podporující plodnost a sexualitu, pozitivně působí na fyzické a duševní zdraví mužů a žen, podporuje vytrvalost a vitalitu, je přírodním zdrojem fytoestrogenu.

Guarana - přispívá  k fyzické a psychické vitalitě, podporuje imunitní systém.

Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba) - přispívá k duševní rovnováze, podporuje kognitivní funkce, je antioxidantem.

Žen-šen pravý - přispívá k normální funkci psychické činnosti, podporuje koncentraci, paměť a výkon. Přispívá ke správné funkci imunitního systému. Podporuje snížení míry únavy a vyčerpání. Pozitivně ovlivňuje duševní aktivitu ve stresu, vitalitu a fyzickou výkonnost. Jedná se o silný antioxidant.

Rozchodnice růžová - podporuje kognitivní  a duševní výkonnost.

Dávkování a způsob užití

Složení: Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) stand. extrakt z plodu (saponiny 40 %), Řeřicha peruánská (Lepidium Meyenii) extrakt z kořene (10:1), Guarana (Paullinia cupana) stand. extrakt ze semen (kofein 22 %), Kustovnice čínská (Lycium chinense) stand. extrakt z plodu (polysacharidy 40 %), Muira puama (Ptychopelatum olacoides Benth.) extrakt z kořene (20:1),  Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba) extrakt z listu (20:1), Ženšen (Panax ginseng) stand. extrakt z kořene (ginsenosidy 25 %),  Eleuterokok ostnitý (Eleutherococcus senticosus) stand. extrakt z kořene (eleuterosidy 1 %), Rozchodnice růžová (Rhodiola Rosea) extrakt z kořene (10:1), stearan hořečnatý (plnidlo), vegetariánská kapsle.

1 tobolka Denní dávka (1-3 tobolky) %RHP ref. hodnota příjmu
Kotvičník zemní standard. extrakt 200 mg 200 - 600mg není stanoveno
Maca stand. extrakt 50 mg 50 - 150 mg není stanoveno
Guarana stand. extrakt 50 mg 50 - 150 mg není stanoveno
Kustovnice čínská stand. extrakt 40 mg 40 -  120 mg není stanoveno
Muira puama extrakt 40 mg 40 - 120 mg není stanoveno
Jinan dvoulaločný 20 mg 20 -  60 mg není stanoveno
Žen-šen stand. extrakt 20 mg 20 - 60 mg není stanoveno
Eleuterokok stand. extrakt 20 mg 20 - 60 mg není stanoveno
Rozchodnice růžová extrakt 10 mg 10 - 30 mg není stanoveno

Dávkování

*DDD - Doporučené denní dávkování/RVH - Referenční výživová hodnota denního příjmu u dospělých

 • 1 -3 tobolky denně.
 • Balení na 10 - 30 dní dle vámi zvoleného dávkování
 • Nepřekračujte doporučenou denní dávku
 • Není vhodné pro osoby s poruchami srážlivosti krve a pro osoby, které užívají léky na ředění krve.
 • Obsahuje kofein – není vhodné pro děti a těhotné nebo kojící ženy. Obsah kofeinu: 11 mg v 1 tobolce

Upozornění

Bylinný extrakt Libido pro muže tobolky nejsou vhodné pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.  Jsou potravinovým doplňkem, neslouží jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není vhodné pro osoby s poruchami srážlivosti krve a pro osoby, které užívají léky na ředění krve.


Co podporují bylinky v tobolkách Libido pro ženy ?

* povolené účinky dle platné legislativy

Maca - podporuje rovnováhu hormonálního systému, je řazena mezi superpotraviny podporující plodnost a sexualitu, pozitivně působí na fyzické a duševní zdraví mužů a žen, podporuje vytrvalost a vitalitu, je přírodním zdrojem fytoestrogenu.

Pískavice řecké seno - přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi, udržuje normální funkci žaludku (pH rovnováha), podporuje imunitní systém, je antioxidantem.

Serenoa plazivá - přispívá k normální funkci reprodukčního systému, k normální funkci prostaty, podporuje růst vlasů.

Žen-šen - přispívá k normální funkci psychické činnosti, podporuje koncentraci, paměť a výkon. Přispívá ke správné funkci imunitního systému. Podporuje snížení míry únavy a vyčerpání. Pozitivně ovlivňuje duševní aktivitu ve stresu, vitalitu a fyzickou výkonnost. Jedná se o silný antioxidant.

Andělika čínská - přispívá k normální činnosti urogenitálního systému žen, napomáhá správné funkci imunitního a kardiovaskulárního systému. 

Zázvor - podporuje normální činnost kardiovaskulárního systému, přispívá ke správnému trávení, podporuje přirozenou obranyschopnost, je antioxidantem

Dávkování a způsob užití

Složení: Pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graecum) stand. extrakt ze semen (saponiny 50 %), Řeřicha peruánská (Lepidium Meyenii) extrakt z kořene (10:1), Serenoa plazivá/Saw Palmetto (Serenoa repens) stand. extrakt z plodu (mastné kyseliny 25 %), Andělika čínská (Angelica sinensis) extrakt z kořene (5:1), Ženšen (Panax ginseng) stand. extrakt z kořene (ginsenosidy 25 %), Zázvor lékařský (Zingiber officinalis) stand. extrakt z kořene (gingerol 10 %), stearan hořečnatý (plnidlo), vegetariánská kapsle.

1 tobolka Denní dávka (1-3 tobolky) %RHP ref. hodnota příjmu
Pískavice řecké seno stand. extrakt 100 mg 100 - 300 mg není stanoveno
Maca stand. extrakt 100 mg 100 - 300 mg není stanoveno
Serenoa plazivá stand. extrakt 100 mg 100 - 300 mg není stanoveno
Andělika čínská extrakt 60 mg 60 - 180 mg není stanoveno
Žen-šen stand. extrakt 40 mg 40 - 120 mg není stanoveno
Zázvor stand. extrakt 30 mg 30 - 90 mg není stanoveno

Dávkování

*DDD - Doporučené denní dávkování/RVH - Referenční výživová hodnota denního příjmu u dospělých

 • 1 - 3 tobolky denně
 • Balení na 10 - 30 dní dle vámi zvoleného dávkování
 • Nepřekračujte doporučenou denní dávku

Upozornění

Bylinná směs Libido pro ženy tobolky nejsou vhodné pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.  Jsou potravinovým doplňkem, neslouží jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Volupta+ Aktivní látky:

 • Aminokyselina arginin má schopnost zvyšovat produkci oxidu dusnatého, což vede k lepšímu prokrvení a rozšíření cév.
 • Allantoin působí jako účinný zvlhčovač, který přispívá k omlazení a zjemnění sliznic.
 • Panthenol má výrazný hojivý účinek na sliznice, pomáhá regenerovat a udržovat jejich zdravý stav.
 • Menthol přirozeně funguje jako lubrikant, zajišťující plynulost intimních vztahů.
 • Kyselina mléčná hraje klíčovou roli při udržování zdravé mikroflóry a optimálního pH v oblasti intimních partií.

Způsob používání gelu Volupta+ pro ženy

 • Aplikujte malé množství gelu (přibližně 1 gram) na klitoris (vnější část pohlavních orgánů) 5 až 10 minut před pohlavním stykem.

Složení

Aqua, Propylene glycol, Argimine, Lactid acid, Hydroxyethylcellulose, Panthenol, Methylparaben, Allantoin, Menthol.

Upozornění: 
Pokud by se objevily příznaky podráždění, přestaňte gel používat. Není určeno dětem. Nepoužívejte po datu spotřeby. Nepoužívejte, pokud je obal viditelně poškozen. Uchovávejte mimo dosah dětí. Spotřebujte do 3 měsíců po otevření.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výhodné sady
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: