Libido pro ženy 60 tobolek

Kód: 1166
Novinka
1 hodnocení
248 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
1.12.2023

Doplněk stravy Libido pro ženy bylinná směs 60 tobolek podporuje libido a celkovou psychickou pohodu. Napomáhá k sexuální touze a zájmu o intimní život. Přispívá k uvolnění těla od stresu. Produkt české výroby.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Libido pro ženy bylinná směs  - doplněk stravy

Cesta za lepším sexuálním životem

Bylinná směs přispívá k podpoře sexuální touhy a celkovému zájmu o sexuální život. Napomáhá udržovat sexuální aktivitu a plodnost. Jednotlivé byliny obsažené ve směsi zlepšují prokrvení pánevní oblasti a tím zvyšují pravděpodobnost dosažení orgasmu u žen. Bylinný komplex může pomoci ženám dodat sebevědomí přicházející s pocitem sexuální přitažlivosti.

Cesta za lepší duševní pohodou

Extrakt přispívá při vyčerpanosti a únavě, vede ke zlepšení fyzické i psychické výkonnosti.  Bylinné kapsle mohou pomoci obnovit vitalitu, celkovou pohodu a uvolnit tělo od zvýšeného stresu.

Zvyšte své šance na početí s FERTILITY Kalíškem na podporu početí. Jedná se o zdravotnickou pomůcku, která usnadňuje přenos většího množství spermií k děložnímu čípku.


LEGISLATIVA Rádi bychom Vám sdělili všechny účinky bylinek, avšak NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 ze dne 16.května 2012, platné od 14.12 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení, nám neumožňuje uvádět všechny účinky našich potravinových doplňků ani vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin.

Co podporují tobolky Libido pro ženy ?

* povolené účinky dle platné legislativy

Maca - podporuje rovnováhu hormonálního systému, je řazena mezi superpotraviny podporující plodnost a sexualitu, pozitivně působí na fyzické a duševní zdraví mužů a žen, podporuje vytrvalost a vitalitu, je přírodním zdrojem fytoestrogenu.

Pískavice řecké seno - přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi, udržuje normální funkci žaludku (pH rovnováha), podporuje imunitní systém, je antioxidantem.

Serenoa plazivá - přispívá k normální funkci reprodukčního systému, k normální funkci prostaty, podporuje růst vlasů.

Žen-šen - přispívá k normální funkci psychické činnosti, podporuje koncentraci, paměť a výkon. Přispívá ke správné funkci imunitního systému. Podporuje snížení míry únavy a vyčerpání. Pozitivně ovlivňuje duševní aktivitu ve stresu, vitalitu a fyzickou výkonnost. Jedná se o silný antioxidant.


Dávkování a způsob užití

Složení: Pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graecum) standardizovaný extrakt ze semen (saponiny 50 %), Maca (Lepidium meyenii) standardizovaný extrakt z kořene (10:1), Serenoa plazivá/Saw Palmetto (Serenoa repens) standardizovaný extrakt z plodu (mastné kyseliny 25 %), Ženšen (Panax ginseng) standardizovaný extrakt z kořene (ginsenosidy 25 %), mikrokrystalická celulóza (plnidlo), stearan hořečnatý (plnidlo), vegetariánská kapsle

1 tobolka Denní dávka (2-3 tobolky) %RHP ref. hodnota příjmu
Pískavice řecké seno stand. extrakt 80 - 120 mg 200 - 300 mg není stanoveno
Maca stand. extrakt 80 - 120 mg 200 - 300 mg není stanoveno
Serenoa plazivá stand. extrakt 80 - 160 mg 200 - 300 mg není stanoveno
Žen-šen stand. extrakt 4 - 6 mg 100 - 150 mg není stanoveno

Dávkování

*DDD - Doporučené denní dávkování/RVH - Referenční výživová hodnota denního příjmu u dospělých

  • 2 - 3 tobolky denně
  • Balení na 20 - 30 dní dle vámi zvoleného dávkování
  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku

Upozornění

Bylinná směs Libido pro ženy tobolky nejsou vhodné pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.  Jsou potravinovým doplňkem, neslouží jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Důležité informace

Balení: plastová lahvička s uzávěrem. Obsah 60 tobolek.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladujte na přímém slunci, nevystavujte mrazu.

Vyrobeno v České republice,  Výrobce: Biovitality, spol. s r.o.,