Vyjímečně přesná sada - ADIEL Midstream těhotenský test 3ks + Innova pharma adexus HCG těhotenský krevní test

Kód: 845
Tip
Značka: Adiel
398 Kč –4 %
Vyjímečně přesná sada
398 Kč –4 % 379 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Zjistěte velmi přesně zdali jste těhotná v soukromí domova. V balíčku najdete ADIEL midstream těhotenský test 3 ks a Innova Pharma ADEXUS hCG těhotenský krevní test. Testy jsou zdravotnickými prostředky, před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada těhotenských testů

Sada těhotenských testů obsahuje jednorázové modstream hCG testy z moči. Díky plastovému testeru je testováni hygienické a komfortní. Balíček obsahuje také krevní test značky Innova Pharma, který je unikátním produktem na českém trhu. Tento krevní test byl vyvinut v Kanadě a dokáže rozpoznat těhotenství již 8.-9. den od oplození. To je o 14 dní dříve než z moči, neboť zjištění hormonu hCG v krvi je mnohem přesnější.

Zjistila jste, že jste těhotná? Nezapomínejte na vitamíny. V naší nabídce naleznete vitamíny pro těhotné a kojící ženy. Bojíte se porodu? Máte strach z poranění během porodu? V naší nabídce naleznete těhotenskou pomůcku Aniball pro snažší porod.

Sada obsahuje:

 1. ADIEL Midstream těhotenský test, 3 ks
 2. Innova Pharma ADEXUS hCG těhotenský krevní test

Jak produkty ze sady správně používat?

ADIEL Midstream těhotenský test - zdravotnický prostředek

Midstream těhotenský HCG test měří přítomnost lidského hormonu (choriogonadotropinu) v lidské moči. Slouží k zjištění včasného těhotenství. Po navázání embrya na děložní výstelku začíná placenta produkovat HCG. Již několik dní po oplodnění dochází ke zvýšení koncentrace hCG v krvi natolik, že toto zvýšení lze testem detekovat. HCG hormon je nezbytný pro zadržení žlutého tělíska v prvních 4 - 6 týdnech těhotenství a tedy i pro úspěšný průběh těhotenství.

Návod k použití

Testování lze provést 2 způsoby:  

A) Použitím odebraného vzorku moči 

 •  Odeberte vzorek moči do suché a čisté nádoby. Ideálním vzorkem je první ranní moč.
 • Vyjměte Midstream test z ochranného obalu a opatrně sundejte růžový kryt.max ponoření midstream Lh
 • Nasměrujte absorpční špičku dolů a ponořte do vzorku moči po dobu 20 sekund.
 • Midstream test ponořujte až po uvedenou šipku, tak aby všechna testovací pole (i zelená) byla ponořená. Jinak test neproběhne správným způsobem.
 • Znovu uzavřete růžovou krytkou a umístěte do vodorovné polohy (například na vrchní část nádobky s močí) a vyčkejte na výsledek testu.
 • Pozitivní výsledek můžete pozorovat již během 40 sekund (v závislosti na koncentraci HCG ve vzorku moči). Avšak pro potvrzení negativního výsledku je třeba vyčkat necelých 5 minut, dokud reakce neproběhne úplně.         

B) Použitím středního proudu moči  

 • Vyjměte Midstream test z ochranného obalu a opatrně sundejte růžový kryt.
 • Nasměrujte absorpční špičku směrem dolů do proudu moči na nejméně 10 sekund. Pod proudem moči musí být všechna testovakam se má čůrat test ženské plodnosticí pole včetně zelených.
 • Znovu uzavřete růžovou krytkou a umístěte do vodorovné polohy a vyčkejte na výsledek testu.
 • Pozitivní výsledek můžete pozorovat již během 40 sekund (v závislosti na koncentraci HCG ve vzorku moči). Avšak pro potvrzení negativního výsledku je třeba vyčkat necelých 5 minut, dokud reakce neproběhne úplně.

Balení ADIEL midstream těhotenských testů obsahuje 3 kusy jednorázové testu.

Více informací a návod k použití naleznete v detailu produktu ZDE.

Innova Pharma Adexus hCg krevní přesný těhotenský test

Těhotenský přesný krevní test značky Innova Pharma je unikátním produktem na českém trhu. Tento krevní test byl vyvinut v Kanadě a dokáže rozpoznat těhotenství již 8.-9. den od oplození. To je o 14 dní dříve než z moči. Hodnoty hCG v moči jsou nižší než v krvi. Testování výše hCG v krvi je mnohem citlivější než testování z moči. To znamená, že krevní test dokáže rozpoznat těhotenství o několik dní dříve než z moči.

Návod k použití

 1. Z krabičky vyjměte lancetu, odstraňte z ní ochranné víčko
 2. Prst, ze kterého budete odebírat vzorek krve, vydezinfikujte (popř. si alespoň umyjte ruce mýdlem), promasírujte prst směrem ke konečku prstu tak, aby byl dobře prokrvený. K odběru vzorku doporučujeme prsteníček nebo prostředníček.
 3. Přiložte bílý okraj lancety na koneček prstu. Nepoužívejte střed nebo špičku prstu, jelikož se jedná o nejcitlivější oblasti prstu.
 4. Volnou rukou držte daný prst a pevně lancetu zatlačte na testovací místo, poté ji uvolněte. Nebojte se vpichu, opravdu nebolí a je důležité, abyste se správně píchla. Jemně masírujte prst směrem k oblasti vpichu, abyste získali plnou velkou kapku krve.
 5. Přiložte část pro aplikaci vzorku k oblasti vpichu tak, aby se dotkla kapky krve. Test mějte přiložený k bodu vpichu po celou dobu nasávání krve na papírek.
 6. Nechte vzorek krve vystoupat testem až do úrovně naplnění. Pokud vzorek nedosáhl úrovně naplnění, masírujte prst, abyste získali více krve až do té doby, než dojde k nasátí do celé úrovně testu.
 7. Počkejte 10 minut a vyhOdnoťte výsledky v oblasti testovacího okénka v kontrolním místě C a testovacím místě.

Více informací a návod k použití naleznete v detailu produktu ZDE.


Upozornění

Těhotenský test Midstream je určen pouze pro vnější použití, nepoužívejte vnitřně. Neotvírejte test dříve, nežli si přečtete veškeré instrukce k použití. Nenechávejte test v chladné místnosti (mrazu). Nepoužívejte pokud je obal poškozen. Nepoužívejte test po době exspirace. Není určeno dětem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Krevní těhotenský test je určen pro in vitro diagnostiku. Není určeno dětem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Prošlé testy zlikvidujte a dokončené použité testy jsou považovány za biologický nebezpečný odpad. Nepoužívejte test po vypršení exspirace. Test je určen pouze pro jedno použití. Nevystavujte mrazu, test může být vysokým mrazem znehodnocen.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Výhodné sady
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnost: 0.1 kg
? FAQ-1: Jak funguje midstream těhotenský test?
? FAQ-2: Co mám dělat, když je můj test pozitivní (možné těhotenství)?
? FAQ-3: Co mám dělat, když je můj test negativní (nejste těhotná)?
? FAQ-4: Co mám dělat, když je můj test neplatný (test nebyl správně proveden)?
? FAQ-5: Kolikátý den po početí může test detekovat hodnoty hCG?
? FAQ-6: Kdy je vhodné testovat?
? FAQ-7: Testovací kanálek na krev se nenaplnil, jak mám postupovat? (Neplatný výsledek)
? FAQ-8: Co mám dělat, když je můj test pozitivní ?
? FAQ-9: Vyšel mi pozitivní výsledek testu ale těhotná nejsem. (Falešně pozitivní výsledek)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: